„Kulių miestelio sakralinis paveldas“

Kviečiame Kulių kraštą pažinti vadovaujantis šūkiu „Nukeliauk mažiau, pažink daugiau“. Keliaukite lėčiau – pažinkite, kas savita ir tikra, kuo gyveno, ir kuo gyvena Kuliai. Išgirskite kuliškių lūpomis pasakojamą mūsų miestelio istoriją... patirkite tradicijas… paragaukite mūsų maisto… paklampokite unikaliame gamtos kampelyje… pramokite žemaitiškai… Mes galime tęsti, o Jūs galite skaityti. Arba… galite tai patirti.

Šioje ekskursijoje sužinosite apie Kulių bažnyčios ir parapijos reikšmę kovoje su reformacija, išgirsite apie žymiausius dvasininkus ir švietėjus, apsilankysite bažnyčioje ir susipažinsite su čia esančiomis istorinėmis bei meninėmis vertybėmis, išgirsite čia vykusių stebuklų, varpų ir vargonų istorijas.

O po ekskursijos, esant 15 ir didesnei žmonių grupei, kviečiame užsisakyti ir sudalyvauti edukacijose „Klebono vaišės“ arba „Samdinio pietūs“. Edukacijos vedamos po senaisiais Vaižganto ąžuolais Kulių miestelyje (esant geram orui) arba Kulių kultūros centre. Edukacijų metu ne tik klausysitės bei žaisite, bet būsite įtraukti į teatralizuotą vaišių ruošos sukūrį, išgirsite, kaip gamino maistą, ką valgė Kulių krašto žmonės bei ragausite senoviškas patrovas.

Didysis paketas - edukacija „Klebono vaišės“:

Ragausite: varškės sūrį su konfitiūru arba medumi, ant pečiaus ruoštą klebonišką plovą, pomarančų kisielių arba vaisių kompotą bei čekoliadinius kūliukus.

Edukacijos trukmė ~1,5 val. Edukacijos kaina - 10 eur/ žm.

Mažasis paketas - edukacija „Samdinio pietūs“:

Ragausite: duoną su užtepu, ant pečiaus ruoštą šutinį, vaisių kompotą.

Edukacijos trukmė ~1,5 val. Edukacijos kaina - 5 eur/ žm.

Ekskursiją ir edukaciją būtina užsisakyti iš anksto.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!