Atraskite nepakartojamą didžiausio ir giliausio Žemaitijos ežero, kuris išsiskiria įspūdingomis gamtos, kultūrinėmis ir kraštovaizdžio vertybėmis, grožį. Padėsime Jums susipažinti su šiais krištolo skaidrumo vandenimis, kad galėtumėte visiškai atsipalaiduoti ir pasimėgauti nuostabiais reginiais – visa tai mes vadiname „Wet Wet Experience“ – nuotaikingų laisvalaikio patirčių ir gurmaniškos iškylos deriniu.

Krištolo skaidrumo maršrutas leis pamatyti puikiai pažįstamą Platelių ežero salyną, bet unikaliu, smagiu ir įsimintinu būdu. Žinome kaip sukurti tinkamą aplinką nepamirštamiems nuotykiams, mėgaujantis lėtai ir neskubant.

Informacija:

  • Dienos maršrutas - 8+ valandos;
  • Kalbos: anglų, lietuvių, rūsų;
  • Maršruto distancija - 9 km (su sustojimais);
  • Sudėtingumas - lengvas (tinka pradedantiems);
  • Irklavimo ir stovyklavimo patirtis - nebūtina.

Mes parūpinsime:

Rankų drabo kedro kanoja, rankų darbo medinis irklas, PFD - palaikymo liemenė, hermetinis maišas daiktams sudėti, dvi kėdės, iškylos krepšelis pilnas skanėstų. Transportavimas ir gido paslaugos.

Papildoma informacija:


Ką reikėtų pasiimti: kremą nuo saulės, akinius, skrybėlę, maudymosi kostiumą, butelį vandens, neperšlampamą striukę ir drabužių persirengti.

Apranga irkluojant – svarbu. Kai oras ir vanduo šilti, apsirenkite taip, lyg keliautumėte į paplūdimį. Svarbu nepamiršti nuo saulės saugančios atributikos ir pasirūpinti, kad kūnas išliktų gaivus.

Grupės dydis ir sąlygos:

Gali dalyvauti nuo 2 iki 10 žmonių
. Amžius – nuo 16 metų. 
Būtina mokėti plaukti. 
Prašytume nesivežti alkoholinių gėrimų.

Kaina: nuo 40 Eur/asm.

 

https://www.youtube.com/watch?v=h0G-wKJEQ3k&t=22s

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!