Naujienos

 • Turizmo diena su žemaitišku prieskoniu

  Turizmo sektoriaus specialistai, turizmo paslaugų bei pramogų teikėjai ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, rugsėjo 27 dieną mini Pasaulinę turizmo dieną. Šių metų turizmo dienos tema – „Rethinking Tourism“ (liet. „Permąstyti turizmą“).
 • Pažintis su Plungės miesto lopšiu – Gandingos archeologiniu kompleksu

  Plungės turizmo informacijos centras šiemet įgyvendino projektą „Kultūros ir gamtos gėrybės Varkalių ir Gandingos piliakalniuose“, kurį iš dalies finansavo Kultūros paveldo departamentas. Projekto veiklos buvo orientuotos į Europos paveldo dienų, kurių tema šiemet - „Tvarus paveldas“, renginius. Ta pr...
 • Saulės miesto šventė – „Šiaulių dienos 786“

  Šių metų rugsėjo 9–10 dienomis Šiauliuose vyko didžiausia Šiaurės Lietuvoje, sutraukianti daugiau nei 20 000 lankytojų, Saulės miesto šventė – „Šiaulių dienos 786“. Pirmą kartą per miesto šventę buvo organizuojama Šiaulių turizmo gatvė 2022. Net dvi dienas miestelėnai ir mi...
 • Plungės TIC rekomendacijos kaip praleisti paskutinį vasaros savaitgalį Plungėje

  Plungės turizmo informacijos centras vėl skuba Jums į pagalbą su idėjomis, ką nuveikti Plungės krašte šį savaitgalį! Vasara eina į pabaigą, tačiau galime džiaugtis, kad mūsų kraštas gyvas renginiais ištisus metus. Jau šį savaitgalį, kaip ir kiekvienų metų paskutinį rugpjūčio savaitgalį, prasideda visoje Lietuvo...
 • XVII Tarptautinio M. Oginskio festivalio atidarymas

  Iškilmingas XVII Tarptautinio Mykolo Oginskio festivalio atidarymas numatytas rugpjūčio 27 d., šeštadienį, 16.30 val. Plungėje, Mykolo Oginskio rūmų parteryje. Kaip ir kasmet jo pradžią skelbs patrankų salvės ir festivalio himnu tapusio Mykolo Kleopo Oginskio polonezo „Atsisveikinimas su Tėvyne“ garsai. Koncerte,...
 • Žolinių savaitgalis Plungėje

  Oho, tokio savaitgalio dar nebuvo! Sudėliojome Jums šaunų planą šiam ilgajam, ŽOLINIŲ savaitgaliui! Kol saulė dar lepina mus gražiais orais, palepinkite savo sielas bei pasikraukite energijos, gerų emocijų šio savaitgalio renginiuose!
 • Vandens sporto šventė 2022

  Rugpjūčio 13 d., šeštadienį Plungės sporto ir rekreacijos centras kartu su Plungės rajono savivaldybe organizuoja tradicine tapusią Vandens sporto šventę. Pagrindinis šventės akcentas – Vikingų regata, kurioje irklais ant vandens 500 m trasoje jėgas išbandys nemažai komandų.
 • ŠV. JOKŪBO KELIAS JAU IR VAKARŲ LIETUVOJE

  Pernai, visame pasaulyje minint Šv. Jokūbo metus, Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras kartu su partneriais iš 10 Vakarų Lietuvos turizmo informacijos centrų, pateikė paraišką „Šv. Jokūbo kelias Vakarų Lietuvoje“ Lietuvos kultūros tarybai.
 • VĖL KVIEČIA VASAROS IŠŠŪKIS: PAŽINK PLUNGĖS KRAŠTĄ!

  Kviečiame į smagią vasaros kelionę – žaidimą su pašėlusiu Vitaminuku, kuris taps puikiu jūsų palydovu po Plungės kraštą. Šiemet kartu su visa Žemaitija bei žemaičiais minime Žemaičių kalbos metus, todėl Vitaminukas Plungėje bei rajone išbarstė vieną Jurgio Pabrėžos, Žemaičių bendrinės kalbos kūrėjo, frazę.
 • Įvyko Plungės rajono turizmo paslaugų teikėjų susitikimas

  Plungės turizmo informacijos centras (toliau Plungės TIC) prieš prasidedant sezonui, balandžio 28 dieną, į Plungės dvaro sodybos pašonėje esančią aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zoną sukvietė Plungės miesto bei rajono turizmo paslaugų (apgyvendinimo, maitinimo, pramogų) teikėjus.