Sodyba-žirgynas „Virš Ąžuolų“

Žirgynas veiklą pradėjo 2018 metais. Žirgyne šiuo metu gyvena aštuoni ramūs, mieli ir labai draugiški žirgai, turintys daug kantrybės dalyvauti jojimo pamokose su vaikais ar bet kokio amžiaus pradedančiaisiais ir patyrusiais jojikais.

Visi apsilankiusieji šiame žirgyne jaučiasi lyg būtų atvykę į kaimą pas senelį, kuris kantriai moko jojimo bei ryšio su arkliais užmezgimo subtilybių. „Virš Ąžuolų“ sodybos tikslas – sukurti tokią aplinką, kuri kviestų grįžti vėl ir vėl.

Nepaisant to, kad jausmas būtų toks, lyg tai yra ypatingos atostogos kaime, iš tiesų, jojimo pamokas sodyboje veda ilgametę patirtį turinti trenerė. Savo srities profesionalė yra patyrusi tiek dirbant su vaikais, tiek su suaugusiais. Tad jojimo pamokos visuomet įdomios ir naudingos.

Norintieji pabūti su žirgais, tačiau nesidomintys jojimo pamokomis, lydimi vedlio gali sudalyvauti trumpame žygyje Paplatelės miškuose. Patyrusieji, su grupe, joti į žygius nuostabiais miško keliukais.

Atostogų metu sodyboje yra organizuojamos vaikų stovyklos (7 - 14 m.), mokslo metais – būreliai.

„Virš Ąžuolų“ žirgynas taip pat organizuoja edukacines programas.

Saugumas – didžiausias prioritetas. Užsiėmimai vyksta tik su apsaugos priemonėmis – liemenėmis, šalmais ir t.t., kuriuos suteikia žirgynas. Raiteliams supirktas pilnas saugos inventorius.

 

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!