„Likterna“

Šalia didžiausio ir giliausio Platelių ežero Žemaitijoje, gamtos apsuptyje rasite visiškos ramybės oazę! Unikali sodyba vienkiemyje, Jūsų poilsiui!

Sodyba įsikūrusi netoli Platelių miestelio (7 km iki Platelių ir 16 km iki Plungės). Visa teritorija yra privati, apsupta miško. Iki Platelių ežero 200 metrų.

Sodyboje yra 2 aukštų gyvenamasis rąstinis namas - 2 svetainės, 2 miegamieji, vonios kambarys (masažinė vonia), virtuvė su pilna įranga sujungta su 1 aukšto svetaine, kurioje yra židinys, lauko terasa.

Sodybos teritorijoje yra tvenkinys, pavėsinė su lauko baldais, vaikų žaidimo aikštelė, automobilių stovėjimo aikštelė, garažas, voljeras augintiniui.

Šalia sodybos yra dviračių takas, kuris siejasi su vienu įspūdingiausiu Žemaitijos nacionalinio parko dviračių maršrutu vingiuojančiu aplink visą Platelių ežerą. Važiuodami šiuo 24 km ilgio žiediniu maršrutu galėsite aplankyti ir pamatyti Platelius ir čia esančius lankomiausius objektus bei vietas, Šaltojo karo ekspoziciją, pravažiuosite pro Beržoro kaimą, Babrungo upės ištakas, Plokštinės gamtinį rezervatą, Paplatelės ir Paežerės Rūdaičių rekreacines zonas.

“Likterna” Jums siūlo puikų poilsį, atsipalaidavimą, atitrūkimą nuo miesto šurmulio, ramybę ir privatumą, neaukojant komforto!

Patogumai

TV
Vaikų žaidimų aikštelė
Vonia
Supranta angliškai
Supranta rusiškai
Wi-Fi

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!