Konferencijų ir laisvalaikio centras „Porto“

Viešbutis „Porto“ įsikūręs Plungėje, šalia Šiauliai–Palanga ir Tauragė–Mažeikiai kelių. Svečiams siūlomi 25 jaukū kambariai, kuriuose vienu metu gali apsistoti iki 50 asmenų. Svečiai kviečiami nemokamai naudotis internetu ir automobilių stovėjimo aikštele bei apsilankyti viešbučio restorane. Viešnagės metu galėsite pažaisti boulingą, atsipalaiduoti saunoje, turkiškoje pirtyje ar sūkurinėje vonioje.

​Viešbutyje teikiamos automobilių nuomos bei nemokamo taksi iškvietimo paslaugos.

 

 

 

Patogumai

Restoranas / kavinė
Pirtis
Wi-Fi
Konferencijų salė
TV
Vonia
Maitinimas

Paslaugos

Restoranas

Pramogų komplekse galite ne tik pailsėti, bet ir skaniai pavalgyti mūsų jaukiame 90 vietų restorane.  Jame galite pasimėgauti tradiciniais lietuviškais ir gurmaniškais patiekalais. Didelis dėmesys skiriamas patiekalų kokybei ir estetikai, derinamos visame pasaulyje pripažįstamos aukšto lygio virtuvės tradicijos su naujausiomis maisto gamybos technologijomis. Valgiaraštyje kiekvienas ras savo skoniui tinkantį patiekalą, o jauki "jūrinė" aplinka suteiks savito žavesio. Jaukius šeimos, draugų susibūrimo, pasisėdėjimo vakarus galėsite praleisti naujai atidarytoje erdvioje restorano zonoje.

Kiekvieną darbo dieną yra parengiamas  naujas pietų meniu.

Pirčių kompleksas ir hidromasažinis baseinas

Čia įrengtos dvi (suomiška ir turkiška) pirtys, bei hidromasažinė vonia. Pirtimi, viešbučio gyventojai mėgaujasi, nemokamai 20:00 - 22:00 val. valandomis. Ne viešbučio gyventojams - būtina išankstinė rezervacija.

 

Konferencijų ir pobūvių salės

Čia yra įrengtos dvi konferencijų/ pobūvių salės bei verslo pietums pritaikyta salė. Jaukiose ir stilingose patalpose yra visa reikalinga šiuolaikinė konferencinė įranga: multimedija projektorius su ekranu, kilnojama rašymo lenta, pakabinamas bloknotas, vaizdo bei garso įranga (kolonėlės, mikrofonai). Didžioji konferencijų/pobūvių salėje talpinama iki 100 asmenų. Mažojoje/VIP salėje - iki 20 asmenų. Verslo/ šeimyniniams pietums pritaikytoje salėje talpinama iki 12  asmenų. Naujai atidarytoje modernioje restorano erdvėje talpiname iki 50 asmenų.

Daugiau informacijos: +370 610 63585; el.paštas: restoranas@portopramogos.lt

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!