„Oginski hotel”, pastatytas Babrungo upės vingyje, Oginskių dvaro ansamblio pašonėje, žavi savo išskirtiniu, gerai apgalvotu ir kruopščiai įgyvendintu interjeru. Baldai, spalvos ir kitos interjero detalės ne tik kuria ypatingą ir elegantišką gyvenamąją aplinką, žavinčią net išrankiausių skonių svečius, bet ir kuria ypatingą atmosferą, leidžiančią pajusti Oginskių giminės istorijos bei kultūros dvelksmą.

„Oginski hotel” – tai vienos šeimos puoselėjamas ir vystomas projektas, kurio vertybinė ašis – tradicijos ir svetingumo kultūra, pasitinkanti svečius jau nuo pirmųjų žingsnių.

„Oginski hotel” gali patenkinti platų svečių poreikių spektrą: apgyvendinimas jaukiuose autentiškuose kambariuose pačiame miesto centre, erdvios konferencijų salės susirinkimams bei renginiams, prabangus, pasaulio virtuvių skonių įkvėptas restoranas.

Svečiams siūlomi kambariai: standartinis dvivietis, geresnysis dvivietis, prabangus dvivietis, liuksas, šeimyninis kambarys. Susitikimų erdvės: konferencijų salė verslo susitikimams, pobūvių salė šventėms su artimaisiais, salė renginiams iki 50 žmonių.

Visiškai naujas, elegantiškas ir svetingas viešbutis Plungėje – „Oginski hotel” – laukia visų Žemaitijos svečių, norinčių prisiliesti prie Žemaitijos praeities ir pakeliauti istoriniais bei kultūriniais LDK didikų keliais. 

Geriausi Jūsų prisiminimai prasideda čia.

Patogumai

Pokylių salė
Restoranas / kavinė
Wi-Fi
Pritaikyta neįgaliesiems
Šeimų numeriai
Parvežimas iš oro uosto
Konferencijų salė
TV
Vonia
Supranta angliškai
Supranta rusiškai
Maitinimas

Paslaugos

FLOW restoranas

Unikalaus dizaino ir jaukumo restoranas, pro kurio langus atsiveria vaizdas į krioklį. Sezono metu veikia restorano lauko terasa. Restorano meniu siūlo pasaulio virtuvių skonių įkvėptus patiekalus. Siūlomas platus gėrimų ir kokteilių pasirinkimas. Konferencijų salėje rengiami pokyliai, vakaronės, uždari vakarai ir furšetai (iki 50 žmonių).

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!