Manto Jankavičiaus koncertas

Manto Jankavičiaus koncertas

25-ąjį jubiliejų profesionalioje scenoje švenčiantis dainininkas, teatro, kino ir televizijos aktorius Mantas Jankavičius, ką tik su grupe ir dvylikos violončelių orkestru apvažiavęs didžiąsias šalies arenas ir tūkstančiams gerbėjų surengęs muzikos, teatro ir kino šou „12 violončelių", Gegužės 17 dieną kviečia į kitokį – jaukų akustinį koncertą, skirta nedidelėms salėms ir ramiam pabuvimui kartu.

Dvi gitaros, akustinės gerai žinomų dainų versijos, lyrika ir intymumas – tokie yra šie akustinės muzikos vakarai, kuriuose Mantas pasirodo kartu su ištikimu bendražygiu, gitaristu Domu Bajorūnu. Šie kameriniai koncertai – tarsi grįžimas į ramybę po triukšmingų areninių pasirodymų, kai su savo gerbėjais norisi pabūti ramiai, be specialiųjų efektų ir gaudesio, kitaip ir labai jaukiai toliau minint svarbią profesinę sukaktį – scenoje praleistą įspūdingą ketvirtį amžiaus.

  • Gegužės 17 d.  20:00 - 22:00
2024-05-17 20:00 2024-05-17 22:00 Europe/Vilnius Manto Jankavičiaus koncertas 25-ąjį jubiliejų profesionalioje scenoje švenčiantis dainininkas, teatro, kino ir televizijos aktorius Mantas Jankavičius, ką tik su grupe ir dvylikos violončelių orkestru apvažiavęs didžiąsias šalies arenas ir tūkstančiams gerbėjų surengęs muzikos, teatro ir kino šou „12 violončelių", Gegužės 17 dieną kviečia į kitokį – jaukų akustinį... --- //www.visitplunge.lt/renginys/manto-jankaviciaus-koncertas/date-20240517/ Restoranas „Flow”, Dariaus ir Girėno g. 10, Plungė, Plungė, Plungėje Oginski Hotel vadyba@oginskihotel.lt
  • Kaina: 40.00
  • Plačiau