DOMINO teatras | premjera „The big bang - didysis sprogimas“

DOMINO teatras | premjera „The big bang - didysis sprogimas“

„The Big Bang – didysis sprogimas“ –  daugiau nei spektaklis! Tai - beprotiškiausia muzikinė komedija pasaulyje! Tai - šou, sukurtas pagal Brodvėjaus komedijos ir muzikos žanro standartus!

Ar esate pasirengę tapti šios nuotaikingos kelionės dalimi?

Džedas ir Boidas turi puikią idėją – sukurti ir investuotojams parduoti savo muzikinį šou „Didysis sprogimas“ (angl. The Big Bang), kuris yra tarsi linksma kelionė per visą civilizacijos istoriją – nuo ​​Adomo ir Ievos, Cezario, Napoleono iki Hitlerio ar Trumpo.

Žinoma, sėkmės perspektyvą užgožia pinigų trūkumas. Vienu žodžiu, jiems tereikia... 83 milijonų dolerių. Svaiginanti suma? Galbūt, bet visada yra tikimybė, kad tarp žiūrovų atsiras dosnus rėmėjas.

Spektaklyje pateikta ir iš naujo perrašyta pasaulio istorija privers aikčioti.

  • Kovo 22 d.  18:00 - 19:30
2024-03-22 18:00 2024-03-22 19:30 Europe/Vilnius DOMINO teatras | premjera „The big bang - didysis sprogimas“ „The Big Bang – didysis sprogimas“ –  daugiau nei spektaklis! Tai - beprotiškiausia muzikinė komedija pasaulyje! Tai - šou, sukurtas pagal Brodvėjaus komedijos ir muzikos žanro standartus! Ar esate pasirengę tapti šios nuotaikingos kelionės dalimi? Džedas ir Boidas turi puikią idėją – sukurti ir investuotojams parduoti savo muzikinį... --- //www.visitplunge.lt/renginys/domino-teatras-premjera-the-big-bang-didysis-sprogimas/date-20240322/ Plungės kultūros centras, Senamiesčio a. 3, Plungė, Plungė, Plungėje
  • Kaina: 25.39 - 31.39