Akustinis „FC BASEBALL“ koncertas. BILIETAI IŠPARDUOTI.

Akustinis „FC BASEBALL“ koncertas. BILIETAI IŠPARDUOTI.

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, restorane „Flow“ nuskambės specialus šventinis koncertas, kurio kaltininkas – paprastas vaikinas iš Plungės Tautvydas Gaudėšius, geriau žinomas FC Baseball pseudonimu.

Į gimtąjį miestą Tautvydas grįžta su kitu plungiškiu, geru savo bičiuliu gitaristu Tadu Daumantu. Akustinio vakaro metu Tautvydas su Tadu žada padovanoti visus žinomiausius FC Baseball kūrinius bei nustebinti keliomis naujienomis.

Laukia emocijomis turtingas, jausmingas, šmaikštus, o kartais ir ašarą priverčiantis nubraukti, beisboliškas vakaras.
„Sukurkime savąją magiją ir patirkime muzikos džiaugsmus visi kartu. Labai laukiame šio susitikimo gimtojoje Plungėje, labai laukiame pamatyti jus“, – į koncertą kviečia FC Baseball.

  • Vasario 16 d.  20:00 - 22:00
2024-02-16 20:00 2024-02-16 22:00 Europe/Vilnius Akustinis „FC BASEBALL“ koncertas. BILIETAI IŠPARDUOTI. Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, restorane „Flow“ nuskambės specialus šventinis koncertas, kurio kaltininkas – paprastas vaikinas iš Plungės Tautvydas Gaudėšius, geriau žinomas FC Baseball pseudonimu. Į gimtąjį miestą Tautvydas grįžta su kitu plungiškiu, geru savo bičiuliu gitaristu Tadu Daumantu. Akustinio vakaro metu... --- //www.visitplunge.lt/renginys/akustinis-fc-baseball-koncertas-bilietai-isparduoti/date-20240216/ Restoranas „Flow”, Dariaus ir Girėno g. 10, Plungė, Plungė, Plungėje
  • Kaina: 35.00
  • Plačiau