Apie mus

Biudžetinė įstaiga Plungės turizmo informacijos centras (TIC) įkurtas 2016 m. sausio 7 d., jo steigėjas – Plungės rajono savivaldybė. Centro veikla grindžiama Lietuvos Respublikos Konstitucija, Civiliniu kodeksu, Biudžetinių įstaigų, Turizmo ir kitais įstatymais, Vyriausybės nutarimais, Valstybinio turizmo departamento norminiais aktais, Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimais, kitais teisės aktais.

Tikslas – kaupti ir skleisti turizmo informaciją, populiarinti Plungės rajoną, kurti svetingą ir patrauklų jo įvaizdį, teikti mokamas ir nemokamas turizmo paslaugas Plungės svečiams, siekiant kuo daugiau jų pritraukti į Plungę ir rajoną. 

Plungės TIC yra ne pelno siekianti įstaiga, teikianti turizmo informaciją:

  • apie Plungės rajoną ir jo lankomas vietas: muziejus, parodas, koncertus, viešbučius ir poilsio namus, kaimo turizmą, stovyklavietes, vasaros stovyklas, maitinimo įstaigas, pramogas.

  • apie turizmo infrastruktūrą: automobilių, dviračių, vandens, pėsčiųjų maršrutus, apgyvendinimo, automobilių nuomos, parodų, koncertų, tradicinių kultūros ir sporto renginių kainas.

TIC parduoda: suvenyrus, atvirukus.