XXI a. neskubėjimo ciklas "Upė": Potvynis

XXI a. neskubėjimo ciklas "Upė": Potvynis

Upė, per žiemą kaupusi jėgą, išsiveržia prieš gražiausią pavasario šventę ir atšilus orui vėl kviečia sustoti, neskubėti ir suprasti, kad prasmė slypi sustojime, akimirkų sulaikyme, o ne bėgime, informacijos pertekliuje, nuolatiniame strese.
Pirmajame XXI a. neskubėjimo ciklo renginyje susitiksime su Katkų literatūros draugijos nariu Laurynu Katkumi, rašytoju, eseistu, vertėju. Jis skaitys provokuojantį pranešimą "Su kuo valgomas hipsteris".
Po paskaitos, drauge su "Teatru P", dalyvausime poetiniame vyksme, pavadinimu "Vakaras O". Aktoriai Balys Ivanauskas ir Artūras Dubaka sukūrė unikalų poetinį reiškinį iš V. Stankaus, S. Gedos, B. Januševičiaus, D. Grajausko, J. Meko ir D. Kajoko eilėraščių. Tai yra komiškas, muzikinis renginys su improvizacijos elementais, kurį išvysime "Upės" metu.

  • 2019-04-19  nuo 17:00
2019-04-19 17:00 2019-04-19 17:00 Europe/Vilnius XXI a. neskubėjimo ciklas "Upė": Potvynis Upė, per žiemą kaupusi jėgą, išsiveržia prieš gražiausią pavasario šventę ir atšilus orui vėl kviečia sustoti, neskubėti ir suprasti, kad prasmė slypi sustojime, akimirkų sulaikyme, o ne bėgime, informacijos pertekliuje, nuolatiniame strese. Pirmajame XXI a. neskubėjimo ciklo renginyje susitiksime su Katkų... --- //www.visitplunge.lt/renginys/xxi-a-neskubejimo-ciklas-upe-potvynis/date-20190419/ Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Parko g. 7, Plungė, Plungė, Plungėje