„XXI a. neskubėjimo ciklas „Upė“: „Pasmerkta lietaus“

„XXI a. neskubėjimo ciklas „Upė“: „Pasmerkta lietaus“

Kviečiame į jau tradicija tampantį „XXI a. neskubėjimo ciklo „Upė“ renginį „Pasmerkta lietaus“, kuris finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos, LR kultūros ministerijos ir Plungės rajono savivaldybės.
Norime pasidžiaugti, kad nuo 2017 m. vasaros organizuodami netradicinius, alternatyvaus meno renginius „Upė“ subūrėme nemažą ištikimų gerbėjų ratą, o kiekvienas renginys pritraukia vis daugiau smalsuolių, nes „Upė“ pamažu tampa reiškiniu, simbolizuojančiu lėtą, tačiau nevaržomą tėkmę tempą, laisvę, pievas..
XXI a. Neskubėjimo ciklo „Upė“ renginys „Pasmerkta lietaus“ pasižymės išskirtiniais dalyviais. Mindaugas Valiukas – pripažintas, į keturias tarptautines antologijas įtrauktas poetas, šalies bei tarptautinių konkursų ir premijų laureatas, Auksinį scenos kryžių pelnęs dramaturgas, Vilniaus universiteto lektorius autorinėje Stand up programoje patvirtins arba sugriaus mitus apie POETĄ, jo santykį su pasauliu, moterimis, kūryba ir kasdienybe. Poezijos performansą „Nerkis iš kailio“ atliks Normalus teatras. Tai bus unikalus, formas laužantis teatrinis projektas, jungiantis performanso meną, klubinę muziką ir klasikinę poeziją, provokuojantis ir keliantis žmogaus identiteto klausimą šiandieninėje populistinėje kultūroje. Vakarą vainikus grupė „Trintukas prieš tikrovę“. Ji susikūrė 2016 metų balandį ir savo debiutu pribloškė visko mačiusius įvairių menų atstovus ir net pačius grupės narius. TPT pasirodymuose gausu performanso, teatrinių elementų, laisvojo džiazo. Neapsiribota įprastais, visuotinai pripažintais muzikos instrumentais. Specialiai pasirodymams sukurti garsų gaminimo prietaisai ir neįprastai skambantys daiktai.

  • 2019-09-20  18:00 - 23:00
2019-09-20 18:00 2019-09-20 23:00 Europe/Vilnius „XXI a. neskubėjimo ciklas „Upė“: „Pasmerkta lietaus“ Kviečiame į jau tradicija tampantį „XXI a. neskubėjimo ciklo „Upė“ renginį „Pasmerkta lietaus“, kuris finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos, LR kultūros ministerijos ir Plungės rajono savivaldybės. Norime pasidžiaugti, kad nuo 2017 m. vasaros organizuodami netradicinius, alternatyvaus meno renginius... --- //www.visitplunge.lt/renginys/xxi-a-neskubejimo-ciklas-upe-pasmerkta-lietaus/date-20190920/ Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Parko g. 7, Plungė, Plungė, Plungėje