UPINĖS Plungėje

UPINĖS Plungėje

UPINĖS

Eilėraščių ir dainų vakaras
Juditos Vaičiūnaitės, Indrės Valantinaitės eilėraščiai ir senosios liaudies dainos, sutartinės ir melodijos.

Dalyvauja: Laurita Peleniūtė, Aldona Vilutytė, Justina Smieliauskaitė

„Upinės“ – trijų moterų balsai, jų individualumas ir susiliejimas poezijoje bei muzikoje, kuriant eilėmis tekantį atvirą pokalbį, apgaubiantį žmogaus, gamtos, istorijos ir šiandienos temas.
Šuoliuodamos laikmečiais, Aldona, Justina ir Laurita pasikeisdamos pasakoja įvairius nutikimus, atskleidžia kintančias vidines būsenas, žodžius keičiant melodijoms ir atvirkščiai. Atlikėjos panardina klausytojus į stingdančias, grynumu perliejančias akimirkas.
---------------
LAURITA PELENIŪTĖ – unikali Lietuvos dainininkė, muzikantė, savo balsu atskleidžianti protėvių paveldo kodą ir savo kūryboje jungianti skirtingų tautų muziką ir kalbas. Projekto "Promočių giesmės" sumanytoja. Šiuo metu dainuoja su grupėmis “Marga muzika” , “Maros Rijos”.
ALDONA VILUTYTĖ – teatro ir kino aktorė, LMTA docentė, profesionali filmų garsintoja, poezijos skaitovė, LITERARIUMO – susirinkimo tų, kurie kuria, skaito, myli literatūrą – idėjos autorė.
JUSTINA SMIELIAUSKAITĖ – aktorė, kurianti vaidmenis Keistuolių ir „Atviro rato“ teatruose. Poetinio projekto „Po arkomis“ idėjos autorė.

  • Lapkričio 11 d.  16:30 - 17:30
2022-11-11 16:30 2022-11-11 17:30 Europe/Vilnius UPINĖS Plungėje UPINĖS Eilėraščių ir dainų vakaras Juditos Vaičiūnaitės, Indrės Valantinaitės eilėraščiai ir senosios liaudies dainos, sutartinės ir melodijos. Dalyvauja: Laurita Peleniūtė, Aldona Vilutytė, Justina Smieliauskaitė „Upinės“ – trijų moterų balsai, jų individualumas ir susiliejimas poezijoje bei... --- //www.visitplunge.lt/renginys/upines-plungeje/date-20221111/ Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Parko g. 7, Plungė, Plungė, Plungėje