„Ugnies giesmės: tūkstantis Sigito Gedos veidų“

„Ugnies giesmės: tūkstantis Sigito Gedos veidų“

Kviečiame į susitikimą su poetu, prozininku, literatūros kritiku dr. Rimantu Kmita, kuris pristatys originalią mokslo monografiją „Ugnies giesmės: tūkstantis Sigito Gedos veidų“. Renginį moderuos literatūrologas, prozininkas Saulius Vasiliauskas.

R. Kmitos teigimu, ši knyga – ne poeto Sigito Gedos biografija ar kūrybos analizė. Tai –„pasakojimas apie maištą, apie kūrybinį pyktį, kovą, konkurenciją, įsitvirtinimą kultūroje, apiederybas ir konfliktus ne tik su kitais, bet ir su savimi.“ Tad autorius siekia ne aprašyti, o suprasti, kodėl jo gyvenimas buvo toks konfliktiškas, maištingas; kokios buvo viduje kunkuliavusių gaivalų priežastys ir ištakos.

  • Spalio 20 d.  nuo 16:00
2023-10-20 16:00 2023-10-20 16:00 Europe/Vilnius „Ugnies giesmės: tūkstantis Sigito Gedos veidų“ Kviečiame į susitikimą su poetu, prozininku, literatūros kritiku dr. Rimantu Kmita, kuris pristatys originalią mokslo monografiją „Ugnies giesmės: tūkstantis Sigito Gedos veidų“. Renginį moderuos literatūrologas, prozininkas Saulius Vasiliauskas. R. Kmitos teigimu, ši knyga – ne poeto Sigito Gedos biografija ar kūrybos analizė. Tai... --- //www.visitplunge.lt/renginys/ugnies-giesmes-tukstantis-sigito-gedos-veidu/date-20231020/ Žemaičių dailės muziejus, Parko g. 3A, Plungė, Plungė, Plungėje