Teatralizuotas turas „Kuliai – istorijos ir laiko dėlionė“

Teatralizuotas turas „Kuliai – istorijos ir laiko dėlionė“

Didelio pasisekimo 2022 m. sulaukęs teatralizuotas ir žasimingas „Taško teatro“ aktorių kultūros istorijos turas „Kuliai – istorijos ir laiko dėlionė“. 

Kokią Kulių istorijos ir laiko dėlionę galime sudėti šiandien? Leiskitės į netikėtą ir pilną potyrių kelionę laiku su profesionalių aktorių įkūnytais istoriniais Kulių miestelio personažais ir Jūs išgirsite, kaip Kuliai išaugo į šiandieninį miestelį, kokį identitetą liudija vietos gyventojai bei sužinosite, kokį pėdsaką čia paliko J. Tumas-Vaižgantas, Sofija Kymantaitė-Čiurlionienė, knygnešiai ir kitos iškilios Lietuvos asmenybės. Kartu keliausime išlikusiais istorijos pėdsakais reflektuodami vietinių gyventojų mintis, prisiminimus, įspūdžius ir patirtis.

Būtina registracija: kulturosvirene@gmail.com 

Ekskursijos trukmė: ~ 1 val.

  • 2023-07-05  nuo 17:00
2023-07-05 17:00 2023-07-05 17:00 Europe/Vilnius Teatralizuotas turas „Kuliai – istorijos ir laiko dėlionė“ Didelio pasisekimo 2022 m. sulaukęs teatralizuotas ir žasimingas „Taško teatro“ aktorių kultūros istorijos turas „Kuliai – istorijos ir laiko dėlionė“.  Kokią Kulių istorijos ir laiko dėlionę galime sudėti šiandien? Leiskitės į netikėtą ir pilną potyrių kelionę laiku su profesionalių aktorių įkūnytais istoriniais Kulių miestelio... --- //www.visitplunge.lt/renginys/teatralizuotas-turas-kuliai-istorijos-ir-laiko-delione-1/date-20230705/ Kuliai, Kuliai, Plungės r., Plungė, Plungėje