Svečių iš Portugalijos koncertas „Matria lingua“

Svečių iš Portugalijos koncertas „Matria lingua“

Į SOFIJOS festivalį šiemet grįžta temperamentinga tradicinės portugališkos muzikos ir fado atlikėja Ana Lains. Prieš keletą metų visus festivalio svečius savo muzika pastačiusi ant kojų, A. Lains šiemet į Lietuvą grįžta su su nauja programa „Matria Lingua“ („Motina kalba“) ir profesionalių muzikantų kompanija. Ant scenos kartu su charizmatiška atlikėja į šilčiausias pietų Europos vietas SOFIJOS festivalio lankytojus nukels pianistas Paulo Loureiro bei portugališkos gitaros meistras Bruno Chaveiro.

Koncertas „Matria Lingua“ nuties tiltą pažinčiai su portugalų kalba. Šioje kelionėje mus lydės garsiausi portugalų literatūros vardai: Florbela Espanca, Fernando Pessoa, Natália Correia, Ary dos Santos ir kiti.

Trumpai apie atlikėją:

Anos Lains muzika – tai Portugalijos siela. Vos tik 2007 metais pasirodžius debiutiniam vokalistės albumui „Sentidos“, atlikėja buvo iš karto pastebėta ir pripažinta kaip netikėto, kitokio tradicinio portugališkojo fado diva. Portugalų muzikos žavesys ir neeilinis artistiškumas Anai Lains yra tarsi pasas, su kuriuo ji po pasaulį keliauja ir savo talentu dalinasi ilgiau nei 20 metų.

Scenoje: Ana Laíns (vokalas) + Paulo Loureiro (fortepijonas) + Bruno Chaveiro (portugališka gitara).

  • Liepos 8 d.  nuo 19:00
2023-07-08 19:00 2023-07-08 19:00 Europe/Vilnius Svečių iš Portugalijos koncertas „Matria lingua“ Į SOFIJOS festivalį šiemet grįžta temperamentinga tradicinės portugališkos muzikos ir fado atlikėja Ana Lains. Prieš keletą metų visus festivalio svečius savo muzika pastačiusi ant kojų, A. Lains šiemet į Lietuvą grįžta su su nauja programa „Matria Lingua“ („Motina kalba“) ir profesionalių muzikantų kompanija. Ant scenos kartu su charizmatiška... --- //www.visitplunge.lt/renginys/sveciu-is-portugalijos-koncertas-matria-lingua/date-20230708/ Kulių kultūros centras, J. Tumo-Vaižganto g. 6, Kuliai, Plungės r., Plungėje
  • Kaina: 11.20 - 13.20