Susitikimas su rašytoju, keliautoju Mariumi Abramavičiumi - Neboisia

Susitikimas su rašytoju, keliautoju Mariumi Abramavičiumi - Neboisia

Gegužės 18 d. 17 val. rašytojas, keliautojas Marius Abramavičius - Neboisia Viešojoje bibliotekoje -laikrodinėje pristatys pačią naujausią savo knygą "Šiaurinės Šinšilos polėkiai".

“Šiaurinės Šinšilos polėkiai” - tai nepaprasta knyga, tai tekstas apie vyrišką- moterišką erdvę, santykius, polėkius ir susivokimus, keliones kartu, bei unikalias vidinio pasaulio refleksijas. Tai matymas - istorijos - esė atverianti santykių erdvėje savęs ieškotojo patyriminį pasaulį susidūrus su kitokia moteriška realybe.
Tai bandymas išsaugoti asmeninius liudijimus nesusitapatinant sudėtingų situacijų sąlygose, pasidalinti istorijomis, kuomet nesusitapatinusio stebėtojo žvilgsnis iš begalinio išorinio pasaulio nukrypstą į vidinį begalinį pasaulį. Tai patyriminės istorijos sulaukusios savojo laiko išsikristalizuoti į knygos tekstus, įprasminti savajį laiką ir patirtį.

  • 2022-05-18  17:00 - 19:00
2022-05-18 17:00 2022-05-18 19:00 Europe/Vilnius Susitikimas su rašytoju, keliautoju Mariumi Abramavičiumi - Neboisia Gegužės 18 d. 17 val. rašytojas, keliautojas Marius Abramavičius - Neboisia Viešojoje bibliotekoje -laikrodinėje pristatys pačią naujausią savo knygą "Šiaurinės Šinšilos polėkiai". “Šiaurinės Šinšilos polėkiai” - tai nepaprasta knyga, tai tekstas apie vyrišką- moterišką erdvę, santykius, polėkius ir susivokimus, keliones kartu, bei... --- //www.visitplunge.lt/renginys/susitikimas-su-rasytoju-keliautoju-mariumi-abramaviciumi-neboisia/date-20220518/ Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Parko g. 7, Plungė, Plungė, Plungėje