Spektaklis - koncertinis šokis „Tai ne Romeo ir Džuljeta“

Spektaklis - koncertinis šokis „Tai ne Romeo ir Džuljeta“

Gegužės 12 d. 18 val. Plungės kultūros centras kviečia į tarptautinį premjerinį muzikos ir šokio spektaklį – koncertinį šokį ,,Tai ne Romeo ir Džuljeta“.

Meilė, jis ir ji, ji ir jis, ji ir ji, jis ir jis. Meilė žmogui, meilė savo šaliai, religijai. Pasak Einšteino, meilė yra tai, ko negali paaiškinti mokslas. Meilė ir grožis yra tai, kas gali išgelbėti pasaulį. Šių dienų karo, skirtingų religijų, įsitikinimų, vertybių, nesantaikos fone, plona linija tarp meilės ir neapykantos bei tikėjimas, kad meilė išgelbės pasaulį. Žymus danų choreografas Palle Granhoj, pasitelkdamas autentišką obstrukcijos-apribojimų techniką, jungdamas gyvai atliekamą muziką ir šokį, kartu su šokėjais ir muzikantais ieško kūrybiškų, netikėtų sprendimų nagrinėti meilės, pasiaukojimo temas.

Šokėjai: Sofia Pintzou (Graikija), Dominyka Markevičiūtė, Marius Pinigis, Povilas Jurgaitis

Muzikantai: Dalia Dėdinskaitė (smuikas) ir Gleb Pyšniak (violončelė)

Režisierius ir choreografas Palle Granhoj (Danija)

  • 2023-05-12  18:00 - 19:30
2023-05-12 18:00 2023-05-12 19:30 Europe/Vilnius Spektaklis - koncertinis šokis „Tai ne Romeo ir Džuljeta“ Gegužės 12 d. 18 val. Plungės kultūros centras kviečia į tarptautinį premjerinį muzikos ir šokio spektaklį – koncertinį šokį ,,Tai ne Romeo ir Džuljeta“. Meilė, jis ir ji, ji ir jis, ji ir ji, jis ir jis. Meilė žmogui, meilė savo šaliai, religijai. Pasak Einšteino, meilė yra tai, ko negali paaiškinti mokslas. Meilė ir grožis yra tai, kas... --- //www.visitplunge.lt/renginys/spektaklis-koncertinis-sokis-tai-ne-romeo-ir-dzuljeta/date-20230512/ Plungės kultūros centras, Senamiesčio a. 3, Plungė, Plungė, Plungėje
  • Kaina: 5.60