Šokio spektaklis Perdegimas | Plungė

Šokio spektaklis Perdegimas | Plungė

Vargu šiandien rastume šiuolaikinį žmogų, kuris nė sykio gyvenime nebūtų „perdegęs“. Tokie sniego žmonės paprasčiausiai nebeegzistuoja. Juk gyvename planetoje, kuri aplink savo ašį per pastaruosius kelis dešimtmečius išmoko suktis nebepaisydama fizikos dėsnių.

Žinios čia sensta greičiau, nei pavyksta jas perskaityti, o skubėti kiekviename žingsnyje darosi ne tik natūralu, bet ir madinga.

Gyvename nuolatinės konkurencijos, statusų ir virtualybės pertekliaus laikais. Darosi sunku nepasimesti tarp daugybės susikurtų tapatybių ir įsipareigojimų. Darosi sunku „neperdegti“. Savotiškas „perdegimas“ vyksta ir globalesniame politiniame bei ekologiniame lygmenyje. Žmonija labai stipriai serga.

Spektaklio tikslas nėra moralizuoti, o verčiau skatinti susimąstyti, nebijoti kelti prasmingus klausimus sau. Tai spektaklis kiekvienam nors kartą „perdegusiam“, ar negalinčiam likti abejingu aplinkos „gaisrams“.

*2020-ais už vaidmenį šokio spektaklyje PERDEGIMAS Marius Pinigis apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“

Idėja: šokio trupė „Nuepiko“
Choreografija ir šokis: Adrian Carlo Bibiano, Marius Pinigis, Andrius Stakelė
Muzikos kompozitorius: Andrius Stakelė
Šviesų dailininkas: Vladimiras Šerstabojevas
Trukmė: 45 minutės
Premjera: 2019 m.
----
Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

  • 2022-11-29  18:00 - 19:00
2022-11-29 18:00 2022-11-29 19:00 Europe/Vilnius Šokio spektaklis Perdegimas | Plungė Vargu šiandien rastume šiuolaikinį žmogų, kuris nė sykio gyvenime nebūtų „perdegęs“. Tokie sniego žmonės paprasčiausiai nebeegzistuoja. Juk gyvename planetoje, kuri aplink savo ašį per pastaruosius kelis dešimtmečius išmoko suktis nebepaisydama fizikos dėsnių. Žinios čia sensta greičiau, nei pavyksta jas perskaityti, o skubėti kiekviename... --- //www.visitplunge.lt/renginys/sokio-spektaklis-perdegimas-plunge/date-20221129/ Plungės kultūros centras, Senamiesčio a. 3, Plungė, Plungė, Plungėje