„Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės Kuliai“

„Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės Kuliai“

Šios ekskursijos metu susipažinsite su žymios visuomenės veikėjos, rašytojos, poetės ir dramaturgės, pedagogės, meno kritikės ir vertėjos Sofijos Kymantaitės- Čiurlionienės ryšiais ir sąsajomis su Kuliais.

Jos metu sužinosite kuo graži ir neįprasta Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės antroji vaikytė bei kas buvo pirmasis jos lietuvių kalbos mokytojas; Aplankysite kambarėlį, kuriame gyveno Sofija; Sužinosite, kokiomis aplinkybėmis į Kulius atvyko žymiausias lietuvių dailininkas ir kompozitorius Mikalojus Konstantinas Čiurlionis bei kur plytėjo Sofijos ir Konstantino „medaus pievos“, išvysite šiuolaikinės menininkų interpretacijas įamžinusias Sofijos atminimą viešosiose Kulių erdvėse.

Registracijakulturosvirene@gmail.com

  • 2023-07-07  nuo 18:00
2023-07-07 18:00 2023-07-07 18:00 Europe/Vilnius „Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės Kuliai“ Šios ekskursijos metu susipažinsite su žymios visuomenės veikėjos, rašytojos, poetės ir dramaturgės, pedagogės, meno kritikės ir vertėjos Sofijos Kymantaitės- Čiurlionienės ryšiais ir sąsajomis su Kuliais. Jos metu sužinosite kuo graži ir neįprasta Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės antroji vaikytė bei kas buvo pirmasis jos lietuvių kalbos... --- //www.visitplunge.lt/renginys/sofijos-kymantaites-ciurlionienes-kuliai/date-20230707/ Kuliai, Kuliai, Plungės r., Plungė, Plungėje