"Senos damos vizitas"

"Senos damos vizitas"

Plungės kultūros centras kviečia į pirmąjį šių metų projekto ,,Penki profesionalaus teatro vakarai Plungėje“ spektaklį - Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklį ,,Senos damos vizitas“, režisierius Auksinio scenos kryžiaus laureatas Aidas Giniotis.

Siūlome unikalią galimybę pasimėgauti ne tik aukščiausio profesionalumo meno kūriniu, bet ir išvysti Lietuvos teatro legendas, pačius ryškiausius šalies aktorius Jūratę Onaitytę, Liubomirą Laucevičių, Egidijų Stanciką ir daugybę kitų. „Senos damos vizitas“ – pjesė, atnešusi šveicarų dramaturgui Friedrichui Dürrenmatt pasaulinę šlovę. Rašytojas manė, kad tragedijų laikai jau praėjo, ir tik komedija gali atskleisti šiandienos gyvenimo tragizmą. Kviečiame apsilankyti, o nemokamus kvietimus kviečiame pasiimti birželio 21, 22, 30 ir liepos 1 d. 15-18 val. apsilankius kultūros centro bilietų kasoje.

  • Liepos 1 d.  18:00 - 20:00
2021-07-01 18:00 2021-07-01 20:00 Europe/Vilnius "Senos damos vizitas" Plungės kultūros centras kviečia į pirmąjį šių metų projekto ,,Penki profesionalaus teatro vakarai Plungėje“ spektaklį - Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklį ,,Senos damos vizitas“, režisierius Auksinio scenos kryžiaus laureatas Aidas Giniotis. Siūlome unikalią galimybę pasimėgauti ne tik aukščiausio... --- //www.visitplunge.lt/renginys/senos-damos-vizitas/date-20210701/ Plungės kultūros centras, Plungėje Plungės rajono savivaldybės kultūros centras plungeskc@gmail.com
Daugiau informacijos