NATURA orient Žemaitijos nacionaliniame parke

NATURA orient Žemaitijos nacionaliniame parke

Žemaitijos nacionalinio parko dirkecija kiečia suburti draugų ar šeimos narių komandą ir gegužės 28 dieną dalyvauti „Natura orient“ varžybose Žemaitijos nacionaliniame parke!

Jūsų lauks išskirtinio grožio miško takai, pajūrį primenanti vakarinė Platelių ežero pakrantė, dangų pradurti pasiryžusios pušys, Vanagų būrio partizanų šaudykla ir daug kitų neužmirštamų potyrių. Trasa drieksis per gamtines teritorijas, kurios dėl savo ypatingo grožio ir svarbos biologinei įvairovei yra įtrauktos į tarptautinį saugomų teritorijų tinklą „Natura 2000“.

Šios orientacinės varžybos organizuojamos tarptautinės „Natura 2000“ dienos proga, kuri Europoje yra minima gegužės 21 dieną. Todėl jos bus neįprastos – kiekviename kontroliniame punkte turėsite atlikti po užduotį, kurią darydami daugiau sužinosite apie tarptautiniu mastu saugomas gamtines buveines ir retas rūšis.

Jums tereikia suburti komandą iš 3-5 draugų ar šeimos narių ir gegužės 28 dieną 9:30 val. atvykti adresu Šilinės g. 6 (visai šalia Šaltojo karo muziejaus). Ten jūsų jau lauks organizatoriai, kurie paaiškins taisykles ir išleis jus į trasą. Starto ir finišo vieta bus ta pati.

 

  • 2022-05-28  09:30 - 15:00
2022-05-28 09:30 2022-05-28 15:00 Europe/Vilnius NATURA orient Žemaitijos nacionaliniame parke Žemaitijos nacionalinio parko dirkecija kiečia suburti draugų ar šeimos narių komandą ir gegužės 28 dieną dalyvauti „Natura orient“ varžybose Žemaitijos nacionaliniame parke! Jūsų lauks išskirtinio grožio miško takai, pajūrį primenanti vakarinė Platelių ežero pakrantė, dangų pradurti pasiryžusios... --- //www.visitplunge.lt/renginys/natura-orient-zemaitijos-nacionaliniame-parke/ Plungė