,,Muzikuojanti Vytauto gatvė“

,,Muzikuojanti Vytauto gatvė“

Kviečiame į teatralizuotą kelionę Plungės Vytauto gatve. Keliaudami nuo Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios stebėsime įtraukiantį gatvės teatro muzikinį spektaklį, kurį kultūros centras kuria kartu su Klaipėdos Pilies teatro aktoriais. Su aktorių pagalba plungiškiai ir miesto svečiai iš naujo atras, pamatys ir išgirs atgyjančius Vytauto gatvės pastatus per muzikos, dainų ir šokių sintezę. Spektaklyje dalyvaus ir Plungės kultūros centro Simfoninio orkestro muzikantai: Simonas Šimkus, Gintarė Prialgauskaitė, Martynas Untulis, Akvilė Sabaliauskaitė, Dominykas Balsys, ansamblio „Hello“ solistė Akvilė Skersonaitė bei ,,Eglės baleto studijos“ šokėjos.

Taip keliaudami pasieksime ir finalinę projekto erdvę – Senamiesčio aikštę, kurioje išvysime intriguojantį šokio, muzikos, šviesų ir vandens etiudą ,,Šokantis miesto fontanas“. Jame dalyvaus Plungės kultūros centro šiuolaikinių šokių studija ,,Hera“ (vad. Monika Aniščenko) ir ,,Eglės baleto studija“ (vad. Eglė Norkevičiūtė).

Šis renginys yra sudedamoji projekto ,,Eksperimentinės meno jungtys“ dalis. Renginio organizatorius: Plungės kultūros centras, projekto veiklas iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.

  • 2022-06-17  nuo 22:30
2022-06-17 22:30 2022-06-17 22:30 Europe/Vilnius ,,Muzikuojanti Vytauto gatvė“ Kviečiame į teatralizuotą kelionę Plungės Vytauto gatve. Keliaudami nuo Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios stebėsime įtraukiantį gatvės teatro muzikinį spektaklį, kurį kultūros centras kuria kartu su Klaipėdos Pilies teatro aktoriais. Su aktorių pagalba plungiškiai ir miesto svečiai iš naujo atras, pamatys ir... --- //www.visitplunge.lt/renginys/muzikuojanti-vytauto-gatve/date-20220617/ Plungė, Plungėje