„Motinos pienas“

„Motinos pienas“

Nora Ikstena - šiuo metu žymiausia ir didžiausio tarptautinio pripažinimo sulaukusi latvių rašytoja. Ji apdovanota daugeliu svarbių Latvijos literatūros premijų, tarp jų - Trijų žvaigždžių ordinu už nuopelnus literatūrai ir Baltijos Asamblėjos premija. N. Ikstenos romanas „Motinos pienas“ šiandien jau išverstas į 38 užsienio kalbas.

Iš pirmo žvilgsnio tai romanas apie motiną ir dukterį Sovietų valdomoje Latvijoje 1969-1989 metais. Tačiau giliau slypi ir šalies istorija nuo sovietinės stagnacijos iki nepriklausomybės paskelbimo, ir klampi, žlugdanti skundimo, įtarinėjimų ir visuotinės apatijos atmosfera. ir sovietinė mokykla, ir artėjančios laisvės nuojauta. Viskas atpažįstama. Viskas - apie meilę, nemeilę ir instinktą gyventi.

  • Lapkričio 16 d.  nuo 17:00
2023-11-16 17:00 2023-11-16 17:00 Europe/Vilnius „Motinos pienas“ Nora Ikstena - šiuo metu žymiausia ir didžiausio tarptautinio pripažinimo sulaukusi latvių rašytoja. Ji apdovanota daugeliu svarbių Latvijos literatūros premijų, tarp jų - Trijų žvaigždžių ordinu už nuopelnus literatūrai ir Baltijos Asamblėjos premija. N. Ikstenos romanas „Motinos pienas“ šiandien jau išverstas į 38 užsienio kalbas. Iš... --- //www.visitplunge.lt/renginys/motinos-pienas/date-20231116/ Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Parko g. 7, Plungė, Plungė, Plungėje