Miško burtai

Miško burtai

Šiemet festivalis planuojamas nedidelis ir jaukus. Laumės ir kaukai jau ruošia spalvingiausius kostiumus ir užduotis. Keliausite miško takais ir sutiksite ten gyvenančias mitines būtybes, galėsite pasigaminti stebuklingų atributų, sudalyvauti nepaprastuose žaidimuose ir burtų ceremonijose. Festivalio programą patikslinsime jau netrukus. O dabar kviečiame registruoti save ir savo šeimos narius.

Festivalio dalyvių skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis atsakingai, o paaiškėjus, jog negalite atvykti – informuoti festivalio organizatorius. Atvykstančiuosius kviečiame pasipuošti savo mitinių herojų kostiumais ir dar labiau įsilieti į renginio atmosferą bei nepamiršti daugkartinių puodelių gardžiai arbatai ragauti.

BŪTINA registracija į festivalį: https://forms.gle/xk75EM4qBBXFoeWa8 

  • Spalio 2 d.  12:00 - 16:00
2021-10-02 12:00 2021-10-02 16:00 Europe/Vilnius Miško burtai Šiemet festivalis planuojamas nedidelis ir jaukus. Laumės ir kaukai jau ruošia spalvingiausius kostiumus ir užduotis. Keliausite miško takais ir sutiksite ten gyvenančias mitines būtybes, galėsite pasigaminti stebuklingų atributų, sudalyvauti nepaprastuose žaidimuose ir burtų ceremonijose. Festivalio programą patikslinsime... --- //www.visitplunge.lt/renginys/misko-burtai/date-20211002/ Plateliai, Plungėje