,,Mikė Pūkuotukas ir kiti”

,,Mikė Pūkuotukas ir kiti”

Tai naujausias vienintelio Lietuvoje rankų šešėlių teatro ,,Budrugana Lietuva“ spektaklis. Šįkart paslaptinga rankų šešėlių magija įtaigiai persipindama su aktorių vaidyba ir į sceną perkelia geraširdžio, visų vaikų mėgstamiausio personažo meškiuko Mikės ir jo draugų istorijas.

,,Mikė Pūkuotukas ir kiti“, tai interaktyvus spektaklis skirtas ikimokyklinio ir pradinių klasių̨ amžiaus vaikams, sukurtas pagal vienos populiariausių A.A. Milne knygos „Pūkuotuko pasaulis“ ištraukas. Spektaklio autorės jaunuosius žiūrovus kviečia atrasti nepaprastai iškalbingą rankų šešėlių teatro pasaulį bei pakeliauti po paslaptingąją Šimtamylę girią. Girioje kartu su Mike Pūkuotuku bei jo draugais, pasinerti į netikėtus nuotykius, kartu įveikti iškilusius iššūkius ir švęsti draugystę. „Kai tik tave pamačiau, iš̌ karto supratau, kad mūsų laukia nuotykiai.“, tai Mikės Pūkuotuko žodžiai išmaniai atskleidžiantys spektaklio sumanymą.

Aktorių vaidybą, jų linksmas daineles, pasakojimus, kartu su žiūrovais sprendžiant įvairius galvosūkius išradingai keičia rankomis kuriami neįtikėtino sudėtingumo šešėliniai personažai. Naivuolio, geraširdžio spektaklio pagrindinio veikėjo Mikės Pūkuotuko išmintis primins žiūrovams draugystės, meilės ir atidumo vienas kitam jausmus. Todėl spektaklis tikrai sudomins ne tik jaunuosius žiūrovus, bet ir jų tėvelius. Spektaklio režisierė ir dramaturgė Miglė Remeikaitė, vaidina Eglė Agota Matulytė ir Adelina Skalandytė, šviesa Domas Šiaulytis.

Spektaklis ,,Mikė Pūkuotukas ir kiti“ tai Plungės kultūros centro vykdomo projekto ,,Penki profesionalaus teatro vakarai Plungėje“ dalis. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.

  • Lapkričio 20 d.  nuo 14:00
2021-11-20 14:00 2021-11-20 14:00 Europe/Vilnius ,,Mikė Pūkuotukas ir kiti” Tai naujausias vienintelio Lietuvoje rankų šešėlių teatro ,,Budrugana Lietuva“ spektaklis. Šįkart paslaptinga rankų šešėlių magija įtaigiai persipindama su aktorių vaidyba ir į sceną perkelia geraširdžio, visų vaikų mėgstamiausio personažo meškiuko Mikės ir jo draugų istorijas. ,,Mikė... --- //www.visitplunge.lt/renginys/mike-pukuotukas-ir-kiti/date-20211120/ Plungės kultūros centras, Plungėje