Legendinės legendos Orestas ir Džilda Vaigauskai

Legendinės legendos Orestas ir Džilda Vaigauskai

Legendinės legendos Orestas ir Džilda Vaigauskai

 

Muzikinis reviu „Legendinės legendos“ – tai humoro muzikinis šou, sudarytas iš atskirų stand-up comedy bei muzikos numerių.

 

Šiame šou ORESTO IR DŽILDOS VAIGAUSKŲ duetas atskleis visas paslaptis iš legendarinės poros gyvenimo! „Iš tikrųjų praktiškai mes esame visą lietuvišką estradą įkvėpę, savo nevaržoma seksualine energija, savo įdomiu, bohemišku gyvenimu, todėl sužinosite tikrą tiesą apie auksinių šlagerių atsiradimą” - atskleidžia Orestas Vaigauskas.

„Daugelis garsių lietuviškų dainų, dabar sulaukusių didelio populiarumo, yra kilę iš mūsų kažkada pasakytų frazių! Dėl to ir kviečiame į šį koncertą, kad Jūs pagaliau sužinotumėte visą

tiesą su pačiomis smulkiausiomis ir intymiausiomis detalėmis! Oj, kiek daug jūs dar nežinote, žmonės…”, - antrina Džilda Vaigauskienė.

Pažadame, vakaras bus nepakartojamas!

Akomponuoja: Mindaugas Putna

Garso režierius: Darius Stanaitis

Grimas: Kristina Šavelė, Zoja Vyliaudienė

  • 2023-12-13  18:00 - 19:30
2023-12-13 18:00 2023-12-13 19:30 Europe/Vilnius Legendinės legendos Orestas ir Džilda Vaigauskai Legendinės legendos Orestas ir Džilda Vaigauskai   Muzikinis reviu „Legendinės legendos“ – tai humoro muzikinis šou, sudarytas iš atskirų stand-up comedy bei muzikos numerių.   Šiame šou ORESTO IR DŽILDOS VAIGAUSKŲ duetas atskleis visas paslaptis iš legendarinės poros gyvenimo! „Iš tikrųjų praktiškai mes esame visą... --- //www.visitplunge.lt/renginys/legendines-legendos-orestas-ir-dzilda-vaigauskai/ Plungės kultūros centras, Senamiesčio a. 3, Plungė, Plungė, Plungėje
  • Kaina: 24.00 - 28.00