Laisvė melodramoje ir MANESKIN.

Laisvė melodramoje ir MANESKIN.

Koncertu dviems tenorams, pritariant kameriniam orkestrui ir pagal Martyno Staškaus dirigento lazdelę, pradedame Žemaitijos dvarų muzikos festivalio 2-ąjį leidimą.

Būkite festivalio rėmėjais - pirmuosius bilietus įsigykite su 20 ;proc. nuolaida. Nuolaidos laukelyje rašykite RĖMĖJAS. Ačiū!

Festivalio scenoje bus pristatytas laisvės jausmas, padiktuotas didžiųjų meno ir muzikos šedevrų bei nesenstančių jų autorių, tokių kaip G. Verdi, G. Puccini, Clara Schumann, Lili Boulanger, Maija Einfelde ir kitų klasikinės muzikos autorių. Šiandien labiau nei bet kada reikia patvirtinti ir sustiprinti pagrindines mūsų demokratinių visuomenių vertybes, nes šiandien jas kvestionuoja autokratinės ir diktatoriškos visuomenės, manančios, kad jos valdo žmoniją ir pasaulį melu, smurtu, ginklais, bombomis, nelygybe ir prievarta.

Šiems planetos priešams mūsų Vakarų civilizacija, didžiosios senovės Graikijos civilizacijos dukra ir taip pat prakilnaus klasikinio grožio motina, priešpastato: laisvę, demokratiją (kuri suprantama kaip žmonių valdžia teisinėje valstybėje), tiesą, meilę, grožį ir kitas susijusias vertybes. Būtent tai yra gėris, kurį klasikinė muzika perduoda ir kurį mes parodysime festivalio renginiuose. Be to, kaip patvirtino daugelis mokslinių tyrimų, klasikinė muzika turi platų bei įvairiapusį poveikį žmogui: prevencinį, terapinį ir edukacinį. Tai priemonė, palengvinanti bendravimą su savimi, taigi - ir su kitais, fiziniu, emociniu, kognityviniu ir psichologiniu lygmeniu.

Pirmajame koncerte laukiame ne tik mūsų nuolatinių svečių, bet ir italų rokerių MANESKIN fanų, jie galės pasimėgauti žinomomis dainomis, atliekamomis KLASIKOS stiliumi ir įsitikinti, kad opera yra smagus bei kietas muzikos žanras, o jos personažai - bendraamžiai, tiesa, gyvenę prieš daugiau nei 100 metų. Vyresniems žiūrovams bus neprošal pažinti ir įvertinti jaunimo muzikos skonį!

TOMAS PAVILIONIS - Lietuvos operos ir baleto teatro artistas, charizmatiškas, chameleoniškas, interaktyvus dainininkas. Kokiu amplua norėtumėte jį pamatyti koncerte?

DONATO RAVINI - Italijos tenoras, pristatantis ir populiarinantis klasikinę itališką dainą ir neapolietišką romansą, sėkmingų ir publikos susižavėjimo sulaukusių programų autorius. Koks dieviškai skanus saldumynas priklauso neapoliečio kepėjo fantazijai?

MARTYNAS STAŠKUS - ilgametis Lietuvos operos ir baleto teatro dirigentas, aktyviai dirbantis ir su Lietuvos jaunimu. Visada jaunas, energingas, žaismingas ir užsidegęs! Kur yra jo jaunystės paslapti

  • 2022-07-10  19:00 - 21:00
2022-07-10 19:00 2022-07-10 21:00 Europe/Vilnius Laisvė melodramoje ir MANESKIN. Koncertu dviems tenorams, pritariant kameriniam orkestrui ir pagal Martyno Staškaus dirigento lazdelę, pradedame Žemaitijos dvarų muzikos festivalio 2-ąjį leidimą. Būkite festivalio rėmėjais - pirmuosius bilietus įsigykite su 20 ;proc. nuolaida. Nuolaidos laukelyje rašykite RĖMĖJAS. Ačiū! Festivalio scenoje bus pristatytas laisvės... --- //www.visitplunge.lt/renginys/laisve-melodramoje-ir-maneskin/date-20220710/ Žemaičių dailės muziejus, Parko g. 3A, Plungė, Plungė, Plungėje
  • Kaina: 10.00 - 20.00