Jazzu - akustinis koncertas "Mano namai"

Jazzu - akustinis koncertas "Mano namai"

Atlikėja Jazzu, įprastai koncertuojanti didžiausiose šalies arenose, rudenį pradžiugins ir savo gerbėjus mažesniuose miestuose: rugsėjį-spalį įvyks jos akustiniai koncertai „Mano namai“.

Jazzu aplankys Kėdainius, Mažeikius, Jonavą, Uteną, Alytų, Ukmergę bei Marijampolę.

„Dievinu koncertuoti akustinėse erdvėse, kai galiu kiekvienam žvelgti į akis, kai viskas taip arti, taip intymu ir nelieka jokių paslapčių, tik visiškas atvirumas ir hipnotizuojantys garsai. Net atrodo, laikas sustoja ir imame kvėpuoti vienu ritmu“, – sako Jazzu.

Dainininkės koncertuose nelieka jokių sienų tarp scenos ir klausytojo: Jazzu pasakoja savo gyvenimo istorijas, sugulusias į populiariausias dainas, išpažįsta meilę, apnuogina savo jausmus. Elgiasi taip, lyg tai būtų jaukus vakaras jos šiltuose, draugams visuomet atviruose namuose.

„Mano namai“ – taip vadinasi ir koncertinė programa. O Jazzu atveju, namai visuomet ten – kur širdis.
„Lauksiu visų savo koncertuose! Seniai negrojau mažesniuose miestuose, tad jaučiuos skolinga gerą koncertą ir gerą nuotaiką. Po praėjusių sunkių metų tai bus tikra atgaiva sielai – susitikti su tais, kurie taip ilgai laukė. Žinokite, ir aš laukiau, o dabar laukiu dar labiau, tad susitiksime netrukus!“ – kalba atlikėja.

Šiltas ir jaukus Jazzu pasirodymas Plungėje - rugsėjo 24 d.

Bilietus platina Tiketa.lt
Kiti klausimai: info@vabalofilmai.com 

  • 2021-09-24  19:00 - 20:30
2021-09-24 19:00 2021-09-24 20:30 Europe/Vilnius Jazzu - akustinis koncertas "Mano namai" Atlikėja Jazzu, įprastai koncertuojanti didžiausiose šalies arenose, rudenį pradžiugins ir savo gerbėjus mažesniuose miestuose: rugsėjį-spalį įvyks jos akustiniai koncertai „Mano namai“. Jazzu aplankys Kėdainius, Mažeikius, Jonavą, Uteną, Alytų, Ukmergę bei Marijampolę. „Dievinu koncertuoti akustinėse erdvėse,... --- //www.visitplunge.lt/renginys/jazzu-akustinis-koncertas-mano-namai/date-20210924/ Plungės kultūros centras, Plungėje
  • Kaina: 27.30 - 52.30
  • Plačiau