IV nacionalinis Petro Vyšniausko saksofonininkų konkursas

IV nacionalinis Petro Vyšniausko saksofonininkų konkursas

Plungės kultūros centre lapkričio 27 dieną vyks IV-asis Nacionalinis Petro Vyšniausko saksofonininkų konkursas-festivalis. Esminiai konkurso tikslai yra plėtoti visų amžiaus gupių asmenų meninio ugdymo galimybes, populiarinti saksofono muziką, plėtoti atlikimo meistriškumo gebėjimus, sudaryti palankias galimybes muzikantams pristatyti savo kūrybą bei skatinti naujų kokybiškų meno renginių rengimą regionuose, profesionalių ir pradedančiųjų muzikantų bendrus kūrybinius projektus, tarp institucinį bendradarbiavimą.

Konkurse gali dalyvauti solistai ir ansambliai grojantys saksofonu. Dalyviai skirstomi į tris grupes: asmenys iki 14 metų, dalyviai 14-18 metų ir muzikantai nuo 19 metų.

Viso festivalio – konkurso metu, pasirodymus stebės šalies muzikos profesionalų vertinimo komisija, pirmininkaujama paties maestro, profesoriaus Petro Vyšniausko. Komisija išrinks konkurso laureatus ir paskirs visų kategorijų pirmos vietos laimėtojams po 1000 Eurų, antros po 700 Eurų, trečios po 500 Eurų piniginius prizus.

Kviečiame dalyvauti visus saksofono muzikos virtuozus ir jaunuosius talentus ir savo muzikiniu meistriškumu nudžiuginti vertinimo komisijos narius ir susirinkusius žiūrovus. Konkurso nuostatai ir dalyvio paraiška www.plungeskc.lt