Gīva Gondinga

Gīva Gondinga

Gyvosios istorijos festivalis „GĪVA GONDINGA“ vėl kvies visus ant Gondingos piliakalnio!
Šiemet atkurtoje archeologinėje stovykloje sulauksime ne tik kuršių rekonstrukcijos klubo Pilsots bei kitų Lietuvos meistrų, bet ir svečių iš užsienio.

Pirmą kartą Lietuvoje - anglo-saksų aukštuomenės ir karybos rekonstruktoriai su pačiais detaliausiais valdovų kostiumais ir ginkluote iš Anglijos klubo Wulfheodenas.

Taip pat pirmą kartą mūsų krašte - skandinavų vikinginio periodo rekonstruktoriai iš Norvegijos rekonstrukcijos klubo - Trondheim Vikinglag.

Kviečiame pasinaudoti išskirtine galimybe pamatyti šią atkurtą Geležies amžiaus stovyklą, joje dirbančius amatininkus, karius ir kt.
Stovykla veiks 12.00 - 18.00

  • Liepos 15 d.  12:00 - 18:00
2023-07-15 12:00 2023-07-15 18:00 Europe/Vilnius Gīva Gondinga Gyvosios istorijos festivalis „GĪVA GONDINGA“ vėl kvies visus ant Gondingos piliakalnio! Šiemet atkurtoje archeologinėje stovykloje sulauksime ne tik kuršių rekonstrukcijos klubo Pilsots bei kitų Lietuvos meistrų, bet ir svečių iš užsienio. Pirmą kartą Lietuvoje - anglo-saksų aukštuomenės ir karybos rekonstruktoriai su pačiais... --- //www.visitplunge.lt/renginys/giva-gondinga-1/date-20230715/ Gandingos piliakalnis, Gandingos Piliakalnio g., Gandingos k., Plungės r., Plungėje Žemaičių dailės muziejus