Giedriaus Surplio knygos „Laimėti – ne nuodėmė“ pristatymas

Giedriaus Surplio knygos „Laimėti – ne nuodėmė“ pristatymas

Gegužės 23 d. 17 val. kviečia į susitikimą su LR seimo nariu Giedriumi Surpliu. Susitikimo metu jis pristatys naujai pasirodžiusią knygą apie krikščionybę „Laimėti – ne nuodėmė“.

Paklaustas, kada kilo mintis (idėja) apie būtent TOKIĄ knygą, kurioje tarsi visiems aiškūs (nors iš tiesų neaiškūs arba nerūpintys) dalykai būtų gvildenami, pasitelkiant šį formatą: paties pamintijimai, patirtys – ir pokalbiai viena ar kita tema su žymiais Lietuvos dvasininkais, Giedrius atsakė:

„Mintis parašyti knygą apie krikščionybę, bet visiškai kitu kampu, galvoje gulėjo jau seniai. Esu apie tai rašęs straipsnių, rengęs diskusijų. Galų gale, ir mano magistro darbo tema – apie tai. Apie krikščionybės poveikį mūsų politikai, ekonomikai, kasdieniam gyvenimui. Labai noriu supurtyti kiekvieną krikščionį, kuris lyg ir vaikšto į bažnyčią, lyg ir laikosi Dievo įsakymų, lyg ir yra tikintis, bet gyvena apsiblausęs. O juk krikščionybė yra karalių ir nugalėtojų religija. Jos įkūrėjas – Kristus nugalėjo net mirtį. Ir mes kalbame ne apie kažkokias mistines pomirtines pergales, o apie pergales čia, žemėje, Lietuvoje, Sūduvoje. Tai, kad Tu esi krikščionis, reiškia, kad turi išsiskirti iš minios ir spindėti tarp savo bendramokslių, bendradarbių ir verslo partnerių."

  • 2022-05-23  17:00 - 19:00
2022-05-23 17:00 2022-05-23 19:00 Europe/Vilnius Giedriaus Surplio knygos „Laimėti – ne nuodėmė“ pristatymas Gegužės 23 d. 17 val. kviečia į susitikimą su LR seimo nariu Giedriumi Surpliu. Susitikimo metu jis pristatys naujai pasirodžiusią knygą apie krikščionybę „Laimėti – ne nuodėmė“. Paklaustas, kada kilo mintis (idėja) apie būtent TOKIĄ knygą, kurioje tarsi visiems aiškūs (nors iš tiesų neaiškūs... --- //www.visitplunge.lt/renginys/giedriaus-surplio-knygos-laimeti-ne-nuodeme-pristatymas/date-20220523/ Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Parko g. 7, Plungė, Plungė, Plungėje Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka