Forumo teatras Kuliuose

Forumo teatras Kuliuose

Ar kada nors žiūrėdami spektaklį pagalvojote, kad pagrindinis veikėjas elgiasi neteisingai? Gal buvo kilęs noras sustabdyti aktorių ant scenos ir pasiūlyti kitą veiksmų eigą?

Tokia galimybė nėra tik teatro žiūrovų fantazija – perkurti spektaklio veiksmą žiūrovams leidžia Forumo teatras. Šiame teatre riba tarp aktoriaus ir žiūrovo išnyksta, atsiveria netikėtos galimybės mokytis, analizuoti savo elgesį ir diskutuoti apie socialines problemas.

Kuliuose svečiuojasi forumo teatras „4 ROOMS“, aktoriai Eglė Skrolytė, Irena Jankutė, Valentinas Krulikovskis ir moderatorė Raimonda Agnė Medeišienė. Šis forumo teatras remiasi Augusto Boal, Violos Spolin, Keith Johnstone taikomojo teatro idėjomis ir metodika.

Forumo teatro renginį organizuoja EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų programos „Kultūra“ projekto „Atvira bendruomenės kūrybos erdvė Kuliuose“ vienas iš partnerių, „Sofijos“ festivalio organizatorius. Renginio idėjos autorius rež. Valentinas Masalskis.

Renginys nemokamas, tačiau dalyvių skaičius ribotas, todėl norinčius užsitikrinti vietą renginyje prašome registruotis: labas@sofijosfestivalis.lt

  • 2023-04-01  18:00 - 19:30
2023-04-01 18:00 2023-04-01 19:30 Europe/Vilnius Forumo teatras Kuliuose Ar kada nors žiūrėdami spektaklį pagalvojote, kad pagrindinis veikėjas elgiasi neteisingai? Gal buvo kilęs noras sustabdyti aktorių ant scenos ir pasiūlyti kitą veiksmų eigą? Tokia galimybė nėra tik teatro žiūrovų fantazija – perkurti spektaklio veiksmą žiūrovams leidžia Forumo teatras. Šiame teatre riba tarp aktoriaus ir žiūrovo išnyksta,... --- //www.visitplunge.lt/renginys/forumo-teatras-kuliuose/date-20230401/ Kulių kultūros centras, J. Tumo-Vaižganto g. 6, Kuliai, Plungės r., Plungėje