Forumo teatras Kuliuose

Forumo teatras Kuliuose

Ar kada nors žiūrėdami spektaklį pagalvojote, kad kažkuris veikėjas elgiasi neteisingai? Gal buvo kilęs noras sustabdyti aktorių ant scenos ir pasiūlyti kitą veiksmų eigą?
Tokia galimybė nėra tik teatro žiūrovų fantazija – perkurti ar sustabdyti teatrinį veiksmą žiūrovams leidžia Forumo teatras. Šiame teatre riba tarp aktoriaus ir žiūrovo išnyksta, atsiveria netikėtos galimybės nevaržomai diskutuoti apie šiuolaikinės visuomenės bei šeimos socialines - psichologines problemas.
Šis taikomojo teatro renginys (N18) skirtas: tėveliams bei seneliams auginantiems paauglius vaikus; taip pat jų mokytojams.

KŪRYBINĖ KOMANDA: aktoriai Laima Akstinaitė ir Julius Vaišvila, moderatorė Raimonda Masalskienė.
KONSULTANTAI: Renata Valčik, Agnė-Jurgaitytė Avižienė, Valentinas Masalskis.
Renginys nemokamas, tačiau dalyvių skaičius ribotas, todėl norinčius užsitikrinti vietą renginyje prašome registruotis: labas@sofijosfestivalis.lt
Renginys vyks neseniai Kuliuose duris po rekonstrukcijos atvėrusiame 18 a. kultūros paveldo pastate „Kultūros virenėje“.
Vieta: Liepų g. 1, Kuliai, Plungės raj.
Data: lapkričio 30 d. (ketvirtadienis), 18 val.

Forumo teatro renginį finansuoja EEE finansinių mechanizmų programa „Kultūra“.
Organizatorius: projekto „Atvira bendruomenės kūrybos erdvė Kuliuose“ vienas iš partnerių VšĮ „Domus alba“ (Sofijos festivalio organizatorius).

  • 2023-11-30  18:00 - 20:00
2023-11-30 18:00 2023-11-30 20:00 Europe/Vilnius Forumo teatras Kuliuose Ar kada nors žiūrėdami spektaklį pagalvojote, kad kažkuris veikėjas elgiasi neteisingai? Gal buvo kilęs noras sustabdyti aktorių ant scenos ir pasiūlyti kitą veiksmų eigą? Tokia galimybė nėra tik teatro žiūrovų fantazija – perkurti ar sustabdyti teatrinį veiksmą žiūrovams leidžia Forumo teatras. Šiame teatre riba tarp aktoriaus ir žiūrovo... --- //www.visitplunge.lt/renginys/forumo-teatras-kuliuose-1/date-20231130/ Kultūros virenė, Liepų g. 1, 90371 Kuliai, Lithuania, Plungė, Plungėje