FC Baseball akustinis | Plungė

FC Baseball akustinis | Plungė

Liepos 21 d. Plungė pasitiks savo kraštietį – „Oginski Hotel“ restorano „Flow“ terasoje savo išskirtinį akustinį koncertą surengs dainų kūrėjas ir atlikėjas FC Baseball. Du plungiškiai – Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball kartu su gitaristu Tadu Daumantu gimtajame mieste atliks visus žinomiausius kūrinius ir klausytojams padovanos užburiančių gitarinių roko, folko, singer-songwriter melodijų kupiną vakarą.

Visai neseniai FC Baseball pristatė jau ketvirtąjį savo pilno metro autorinį albumą „Aš sakydamas kursiu“ vos per trejus metus. Atlikėjo dainos sulaukia šimtatūkstantinių perklausų tiek „YouTube“, tiek „Spotify“ platformose, o tikrąjį FC Baseball grožį žiūrovai atranda magiškuose koncertuose.

„Tegyvuoja meilė, tegyvuoja laisvė, tegyvuoja muzika“, – sako projekto autorius Tautvydas Gaudėšius ir kviečia liepos 21 d. susitikti „Oginski Hotel“ restorano „Flow“ lauko terasoje.

  • Liepos 21 d.  20:00 - 21:30
2023-07-21 20:00 2023-07-21 21:30 Europe/Vilnius FC Baseball akustinis | Plungė Liepos 21 d. Plungė pasitiks savo kraštietį – „Oginski Hotel“ restorano „Flow“ terasoje savo išskirtinį akustinį koncertą surengs dainų kūrėjas ir atlikėjas FC Baseball. Du plungiškiai – Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball kartu su gitaristu Tadu Daumantu gimtajame mieste atliks visus žinomiausius kūrinius ir klausytojams padovanos užburiančių... --- //www.visitplunge.lt/renginys/fc-baseball-akustinis-plunge/date-20230721/ Oginski Hotel, Dariaus ir Girėno g. 10, Plungė, Plungė, Plungėje
  • Kaina: 36.36