Džonas Vikas 4

Džonas Vikas 4

Kino filmai po atviru dangumi sugrįžta!

Kino filmų maratoną pradėsime su gerai žinomo režisieriaus Chad Stahelski filmu „Džonas Vikas 4”.

Filmo aprašymas:

2014-ųjų metų juosta „Džonas Vikas“ viršijo visus kūrėjų lūkesčius ir sulaukė milžiniško populiarumo bei kultinio statuso visame pasaulyje. Negailestingas ir meistriškai savo amatą įvaldęs žudikas, kurį puikiai įkūnijo Keanu Reeves‘as, tapo dar vienu ikonišku kino personažu. Dabar į kino ekranus atkeliauja ketvirtoji frančizės dalis.

Trečiosios dalies pabaigoje Džonas Vikas buvo sunkiai sužeistas, tačiau išgyveno ir sudarė sąjungą su taip pat gerokai aplamdytu buvusiu nusikaltėlių bosu, kurį įkūnijo Laurence‘as Fishburne‘as. Kadangi neveiksminga pasirodė net ir 14-os milijonų dolerių premija už Viko galvą, Aukščiausioji samdomų žudikų Taryba pamažu ima netekti kantrybės.

Džonui sugalvojus naują planą, kaip nugalėti Tarybą, jo kelias į šį tikslą nusidrieks per Niujorką, Paryžių, Osaką ir Berlyną, visur palikdamas sodrų kraujo ir neišvengiamos lemties pėdsaką.

Filmo anonsą rasite čia: https://youtu.be/qEVUtrk8_B4

*Filmas bus rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais. Kino filmo garso takelis sklis nustačius nurodytą dažnį per mašinos radijo imtuvus.

  • Rugpjūčio 25 d.  nuo 21:00
2023-08-25 21:00 2023-08-25 21:00 Europe/Vilnius Džonas Vikas 4 Kino filmai po atviru dangumi sugrįžta! Kino filmų maratoną pradėsime su gerai žinomo režisieriaus Chad Stahelski filmu „Džonas Vikas 4”. Filmo aprašymas: 2014-ųjų metų juosta „Džonas Vikas“ viršijo visus kūrėjų lūkesčius ir sulaukė milžiniško populiarumo bei kultinio statuso visame pasaulyje. Negailestingas ir meistriškai savo... --- //www.visitplunge.lt/renginys/dzonas-vikas-4/date-20230825/ Plungė, Plungėje