DRAUGIŠKAS EKO FESTIVALIS ŠEIMOMS

DRAUGIŠKAS EKO FESTIVALIS ŠEIMOMS

Pabodo miesto šurmulys? Norisi dangaus mėlio ir miško žalumos? Kraukis kuprinę ir praleisk nepamirštamą savaitgalį gamtoje!

LR Aplinkos ministerija kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia Tave į 2-jų dienų trukmės nemokamą draugišką eko festivalį! Kviečiame lėtai, neskubant, mėgautis gamta, geriau pažinti ją!

KUR? Šilinės g. 5, Plokščių k., Plungės r.sav. (koordinatės 56.026241, 21.907968)

Registruokis  ČIA (registruoti būtina kiekvieną šeimos narį).

KAS VYKS?

Pirmą dieną leisimės į edukacinį žygį pažintiniu taku, kartu su profesionale dailininke kursime meno kūrinius iš gamtos, plušėsime ekodirbtuvėse „Žaliasis raštingumas“, žaisime stalo ir lauko žaidimus, žoliausime, žiūrėsime Alytaus lėlių teatro spektaklį, žoliausime su „Žolinčiaus akademijos“ įkūrėja Danute Kunčiene, mėgausimės gongų gausmu po atviru dangumi, klausysimės akustinio A. Dubakos koncerto, plepėsime laužo šviesoje.

Antrą dieną pradėsime jogos užsiėmimu, linksminsimės su folkloriniu ansambliu „Platelė“, leisimės į pilną įspūdžių ekskursiją po karinį miestelį, aplankysime gamtos objektus.

Šiukštu nepamirškite palapinės, šiltos antklodės, rankšluosčio, dubenėlio, puodelio ir didžiojo šaukšto bei maisto atsargų!

  • Liepos 08 - 09 d.