"Dėdės ir dėdienės"

"Dėdės ir dėdienės"

Apie spektaklį - šokio judesiu bei paliečiančiu muzikos ritmu bus perteikiamos tokios temos, kurios nepavaldžios laikui - vidiniai išgyvenimai patiriant meilę, aistrą, tarpusavio susiskaldymą ir vienas kito atstūmimą. Tai, kas buvo aktualu rašytojo Juozo Tumo-Vaižganto kūryboje, šiandien atgyja judesio pasakojimu.

Ansamblio „Lietuva“ pristatomame modernaus šokio spektaklyje „Dėdės ir dėdienės“ pagrindinius vaidmenis atliks pramogų pasauliui gerai žinomas Deividas Meškauskas ir ansamblio šokėjai Kristina Tarasevičiūtė bei Vadimas Krupeninas. Moderniu atlikimu nustebinusi ir publiką sujaudinusi „Lietuva“ su šia programa sugrįžta po dviejų metų pertraukos, kai spektaklis buvo perkeltas dėl pandemijos.

  • 2021-09-17  nuo 18:00
2021-09-17 18:00 2021-09-17 18:00 Europe/Vilnius "Dėdės ir dėdienės" Apie spektaklį - šokio judesiu bei paliečiančiu muzikos ritmu bus perteikiamos tokios temos, kurios nepavaldžios laikui - vidiniai išgyvenimai patiriant meilę, aistrą, tarpusavio susiskaldymą ir vienas kito atstūmimą. Tai, kas buvo aktualu rašytojo Juozo Tumo-Vaižganto kūryboje, šiandien atgyja judesio pasakojimu.... --- //www.visitplunge.lt/renginys/dedes-ir-dedienes/date-20210917/ Plungės kultūros centras, Plungėje