Advento vakaras „Po Angelo sparnu“

Advento vakaras „Po Angelo sparnu“

Kai rudens tamsa apgaubia savo marška žemę, o Angelas pasibeldžia į Tavo širdį Bukantės dvarelis gruodžio 1 d., penktadienį, 18 val. kviečia į Advento vakarą „Po Angelo sparnu“.

Kviečia pakalbėti apie advento papročius, tradicijas ir uždegti pirmąją Advento - Vilties žvakę. Vakarui jaukumo dovanos Šateikių kultūros centro folkloro ansamblis „Šateike“ (vadovė Laima Domarkienė), Šateikių kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Saviti“ (vadovė Laima Domarkienė).
Kaip šventes švęsdavo Lietuvos kunigaikščiai, dvarininkai? Kokios buvo jų tradicijos? Visa tai ir daugiau išgirsite ir pamatysite atėję pas į Žemaitės memorialinį muziejų.
 

  • Gruodžio 1 d.  18:00 - 20:00
2023-12-01 18:00 2023-12-01 20:00 Europe/Vilnius Advento vakaras „Po Angelo sparnu“ Kai rudens tamsa apgaubia savo marška žemę, o Angelas pasibeldžia į Tavo širdį Bukantės dvarelis gruodžio 1 d., penktadienį, 18 val. kviečia į Advento vakarą „Po Angelo sparnu“. Kviečia pakalbėti apie advento papročius, tradicijas ir uždegti pirmąją Advento - Vilties žvakę. Vakarui jaukumo dovanos Šateikių kultūros centro folkloro... --- //www.visitplunge.lt/renginys/advento-vakaras-po-angelo-sparnu/date-20231201/ Žemaitės memorialinis muziejus, Žemaitės g. 24, Godeliai, Plungės r., Plungė, Plungėje