Advento popietė „Per advento tamsą į Kalėdų šviesą“

Advento popietė „Per advento tamsą į Kalėdų šviesą“

Žemaitės memorialinis muziejus kviečia Advento pradžią sutikti kartu.

Tai susikaupimo, ramybės ir paslapties laikas iki Kalėdų. Norisi nors trumpam pamiršti nuolatinę darbų rutiną, apmąstyti, kas reikšmingo, gražaus ir gero padaryta per šiuos metus, prisiminti šeimas, draugus, artimuosius, nes gyvenimo ratas sukasi, nestovi vietoje...
Pakalbėsime apie advento papročius, tradicijas, paragausime Kūčių patiekalų, uždegsime pirmąją – adventui skirtą – Vilties žvakę.
Ramybę, šilumą, savo poezijos ir muzikinių kūrinių jums dovanos plateliškė Regina Miežetienė, Platelių skyriaus Liepijų mokyklos muzikos mokytoja Diana Paulauskienė.
Pasitikime kartu gražiausias metų šventes. Padėkokime Aukščiausiajam už viltų, meilę ir stiprybę, padedančią pakelti gyvenimo sunkumus.
Renginys nemokamas.

Būtina išankstinė registracija tel. 861874169; 868752836
Primename, kad uždarose patalpose renginių metu privalom dėvėti apsaugines veidą dengiančias kaukes, turėti galimybių pasą. Saugokime save ir kitus.

  • Gruodžio 4 d.  14:00 - 16:00
2021-12-04 14:00 2021-12-04 16:00 Europe/Vilnius Advento popietė „Per advento tamsą į Kalėdų šviesą“ Žemaitės memorialinis muziejus kviečia Advento pradžią sutikti kartu. Tai susikaupimo, ramybės ir paslapties laikas iki Kalėdų. Norisi nors trumpam pamiršti nuolatinę darbų rutiną, apmąstyti, kas reikšmingo, gražaus ir gero padaryta per šiuos metus, prisiminti šeimas, draugus, artimuosius, nes gyvenimo ratas... --- //www.visitplunge.lt/renginys/advento-popiete-per-advento-tamsa-i-kaledu-sviesa/date-20211204/ Plungė Žemaitės memorialinis muziejus
Daugiau informacijos