Birželio
30 d.

VĖL KVIEČIA VASAROS IŠŠŪKIS: PAŽINK PLUNGĖS KRAŠTĄ!


Kviečiame į smagią vasaros kelionę – žaidimą su pašėlusiu Vitaminuku, kuris taps puikiu jūsų palydovu po Plungės kraštą. Šiemet kartu su visa Žemaitija bei žemaičiais minime Žemaičių kalbos metus, todėl Vitaminukas Plungėje bei rajone išbarstė vieną Jurgio Pabrėžos, Žemaičių bendrinės kalbos kūrėjo, frazę.

Žaidimo taisyklės:

  • Aplankyti VISUS čia pažymėtus bei aprašytus objektus, vietas.
  • Gauti arba pačiam užsidėti tos vietos antspaudą su J. Pabrėžos frazės žodžiu (-iais), liudijantį, kad čia tikrai lankėtės. Antspaudą dėkite į tą burbuliuką, prie kurio parašytas jūsų tuo metu lankomo objekto pavadinimas, kad frazę iššifruotumėt teisingai.
  • Surinkę VISUS antspaudus bei perskaitę visą frazę, turite užsipildyti skrajutės šaknelėje esančią keliautojo informaciją ir visą šią skrajutę turite atnešti, atvežti, atsiųsti į Plungės turizmo informacijos centrą (Dariaus ir Girėno g. 27, Plungė) iki 2022 m. rugsėjo 26 d.
  • O šių metų rugsėjo 27 d., minint Pasaulinę turizmo dieną, burtų keliu bus nustatytas nugalėtojas, kuris laimės pagrindinį žaidimo prizą – ELEKTRINĮ PASPIRTUKĄ!

Jums tereikia susirasti smagią kompaniją ir leistis į pažintį su Plungės kraštu, ieškant paslėptų antspaudų su garsiosios frazės žodžiais. Pažadame didelę dozę įspūdžių įdomiose vietose!