Rugsėjo
13 d.

Saulės miesto šventė – „Šiaulių dienos 786“


Šių metų rugsėjo 9–10 dienomis Šiauliuose vyko didžiausia Šiaurės Lietuvoje, sutraukianti daugiau nei 20 000 lankytojų, Saulės miesto šventė – „Šiaulių dienos 786“. Pirmą kartą per miesto šventę buvo organizuojama Šiaulių turizmo gatvė 2022. Net dvi dienas miestelėnai ir miesto svečiai turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos bei Latvijos miestų ir miestelių turistiniais ištekliais.

Pirmą kartą per miesto šventę buvo organizuojama Šiaulių turizmo gatvė 2022. Net dvi dienas miestelėnai ir miesto svečiai turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos bei Latvijos miestų ir miestelių turistiniais ištekliais.

Plungės turizmo informacijos centro atstovės taip pat dalyvavo turizmo gatvėje ir visus Šiauliečius ir miesto svečius kvietė atvykti į Plungę, susipažinti su miesto ir rajono lankytinais objektais, mūsų paslaugų teikėjų siūlomomis pramogomis ir edukacijomis.

Viešnagės metu, kolegos iš Šiaulių pakvietė į naujai atidaryto Šiaulių turizmo informacijos centro ir Baltų kultūros pažinimo centro „Baltų kelias“ pristatymą. Baltų kelio centras pirmasis Lietuvoje ir Latvijoje interaktyvus baltų kultūros populiarinimo centras. Čia šiuolaikinėmis technologijomis, eksponatų kopijomis, edukacinėmis veiklomis pristatoma baltų istorija, kultūra, gyvensena sukuriant galimybes ugdyti baltiškojo paveldo pažinimą ir išsaugojimą.

Kas dar nebuvote, kviečiame apsilankyti pas mūsų kolegas Šiauliuose atnaujintame turizmo informacijos ir Baltų kultūros pažinimo centre!!