Rugpjūčio
24 d.

Plungės TIC rekomendacijos kaip praleisti paskutinį vasaros savaitgalį Plungėje


Plungės turizmo informacijos centras vėl skuba Jums į pagalbą su idėjomis, ką nuveikti Plungės krašte šį savaitgalį! Vasara eina į pabaigą, tačiau galime džiaugtis, kad mūsų kraštas gyvas renginiais ištisus metus. Jau šį savaitgalį, kaip ir kiekvienų metų paskutinį rugpjūčio savaitgalį, prasideda visoje Lietuvoje žinomas tarptautinis M. Oginskio festivalis, į kurį sulaukiame svečių iš visos Lietuvos.
  • Savaitgalį pradėkime švęsti jau penktadienį! Rugpjūčio 26 d. 19 val. skubėkime į Kulius žiūrėti filmo „Drugelio širdis“ po atviru dangumi. Savo sielas taip pat palepinsite J. Jonušo koncertu!
  • Šeštadienio popietę (rugpjūčio 27 d.) praleiskime Platelių kultūros namuose. 15 val. turėsime galimybę dalyvauti Pojūčio teatro spektaklyje „Akmuo. Vanduo. Geluonis.“ Organizatoriai žada nepakartojamus įspūdžius.
  • Na, o 16:30 val. visi skubėkime į iškilmingą XVII tarptautinio M. Oginskio festivalio atidarymą, kuriame skambės J. Tamulionio „Lietuviškasis Requiem“. Solistai Kristina Zmailaitė, Ieva Prudnikovaitė , Edmundas Seilius, Egidijus Dauskurdis. Dirigentas- Juozas Domarkas.
  • Sekmadienį (rugpjūčio 28 d.) 10 val. Mykolo Oginskio žirgyno stadione nuskambės gongo dūžis, kuris pakvies pasigrožėti XII žirgų konkūru. Puikūs raiteliai, gražūs ir ištvermingi žirgai, azartiškos varžybų akimirkos tikrai išliks visų lankytojų atmintyje!
  • Dar yra proga dalyvauti Plungės TIC organizuojamame vasaros iššūkyje „Pažink Plungės kraštą“ ir atrasti įdomias Plungės vietas.
  • Mėgstantiems ramų poilsį, kviečiame pasimėgauti saulės voniomis prie Platelių ežero, išbandyti vandens pramogas ar ramiai pasivaikščioti pažintiniais takais!

Nerkime į savaitgalį!