Kovo
14 d.

Plungės turizmo informacijos centro darbuotojai ruošiasi ir laukia naujo turizmo sezono


Plungės TIC darbuotojai ruošiasi ir laukia naujo turizmo sezono. Smagu, kai patys lietuviai ir užsienio turistai kaip kelionės kryptį vis dažniau pasirenką Plungės kraštą.

Praeitais metais apsilankiusių turizmo centre sulaukėme 25 proc. daugiau nei 2017m. O kalbant apie bendrą turizmo augimą mūsų rajone, galime pasidžiaugti, jog turizmas išaugo 16 proc. 
Šiais metais jau dalyvauta 4 turizmo parodose: Vilniuje, Rygoje, Taline bei Tel-Avive. Dalyvauta 2 verslo misijose: Latvijos ir Estijos ambasadose, kur kelionių operatoriams ir gidams pristatyti Plungės krašto turizmo ištekliai. 
Džiugu, kad naują turizmo sezoną pasitiksime ne tik atnaujintose turizmo centro patalpose, bet ir pasipuošę nauja ekspozicija. Po remonto darbų, galime pasidžiaugti erdvesnėmis patalpomis. Atsiras vietos ir didesniam suvenyrų asortimentui. Amatininkai, norintys prekiauti savo produkcija, galės kreiptis dėl bendradarbiavimo. Be to, lankytojams bus pasiūlytos naujos ekskursijos po miestą.
Vasaros metu centras dirba 7 dienas per savaitę, tačiau po darbo valandų atvykę lankytojai, informaciją galės rasti informaciniame terminale.

Plungės TIC informacija