Gruodžio
14 d.

Plungės turizmo informacijos centras nominuotas vienu iš sėkmingiausių turizmo informacijos centrų Lietuvoje


Šiandien pradedamas balsavimas internetu tradiciškai renkant Turizmo sėkmingiausius 2018. Dešimtyje nominacijų - 30 Turizmo departamento, turizmo asociacijų ir turizmo profesionalų atrinktų nominantų. Tarp jų –Plungės turizmo informacijos centras, šiais metais nominuotas Sėkmingiausias 2018 metų turizmo informacijos/lankytojų centras!  

 

Plungės TIC

Aktyviai vykdo sklaidą apie turizmą Plungės rajone, e-rinkodaros priemonėmis skleidžia informaciją apie įdomias vietas Plungėje, naudoja naujoves turistams pritraukti, pavyzdžiui, pirmieji turistiniame leidinyje panaudojo išmaniąją nuotrauką. Plungės TIC‘as ruošia edukacines programas ir supažindina su Plungės kraštu ne tik suaugusiuosius, bet ir pačius mažiausius - pagamino interaktyvų potyriminį edukacinį žaidimą vaikams „Pažink Plungės kraštą“, edukacinę programą vaikams „Pažink Plungės parką aktyviai“.

Už Plungės turizmo informacijos centgrą balsą atiduoti gali kiekvienas iki š.m. gruodžio 30 d. Nugalėtojai bus paskelbti tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „ADVENTUR 2019“ 2019 m. sausio 25 d.

Spauskite ant nuorodos ir prie skilties Sėkmingiausias 2018 metų turizmo informacijos/ lankytojų centras BALSUOKIT UŽ PLUNGĖS TIC.

https://turizmosekmingiausieji.lt/?fbclid=IwAR1u6-ItRei4xSmwAtKihk8WNQFNzsRFanX4ERLBPTN8kuUDL2I_B-qwZaU

Kartu su mumis nominuoti Palanga ir Vilnius, yra kur pasistengti, bet viskas įmanoma!