Gruodžio
20 d.

Mokymai ,,Profesionalus svetingumas: lengvesnis kelias nuo Laba diena iki Ačiū, kad apsilankėte.''


Plungės turizmo informacijos centras ir Plungės rajono savivaldybė vykdo projektą ,,Darnaus turizmo paslaugų plėtra, priimant bendrus sprendimus‘‘. 

Iš projekto lėšų gruodžio 19 dieną buvo organizuojami mokymai, skirti turizmo sektoriuje dirbantiems asmenims. Mokymus vedė lektorius Lauras Balaiša. Tema - ,,Profesionalus svetingumas lengvesnis kelias nuo Laba diena iki Ačiū, kad apsilankėte‘‘.

Mokymuose iš viso dalyvavo 25 asmenys iš kaimo turizmo sodybų ir kitų įstaigų. Mokymų dalyviams lektorius pateikė, koks yra geras ir blogas klientų aptarnavimas, kaip užtikrinti šiltus santykius ir pagarbą, kaip valdyti sudėtingas ir konfliktines situacijas. Dalyviai taip pat atliko praktines užduotis.

Mokymai vyko kaimo turizmo sodyboje ,,Prie žiedelio‘‘‘.

Už šio straipsnio turinį atsako projekto partneriai. Ši informacija neturi būti laikoma Europos Sąjungos oficialia nuomone.

Projektas įgyvendinamas gavus Europos sąjungos paramą.

Bendras projekto biudžetas – 471 234,47 Eurai, iš kurių Europos regioninio plėtros fondo (2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos) skirtos lėšos – 400 549,29 Eur.,projekto partnerių lėšos - 70 685,18 eurai.

Plungės savivaldybės administracijai tenkanti projekto lėšų suma – 169 568 Eur., iš jų Europos regioninio plėtros fondo parama – 144 132, 80 Eur., Plungės rajono savivaldybės biudžeto lėšos – 25 435,20 Eur.

 

 

Plungės turizmo informacijos centro informacija .