Balandžio
29 d.

Įvyko Plungės rajono turizmo paslaugų teikėjų susitikimas


Plungės turizmo informacijos centras (toliau Plungės TIC) prieš prasidedant sezonui, balandžio 28 dieną, į Plungės dvaro sodybos pašonėje esančią aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zoną sukvietė Plungės miesto bei rajono turizmo paslaugų (apgyvendinimo, maitinimo, pramogų) teikėjus.

Susitikimo pradžioje susirinkusiuosius pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras A. Klišonis. Meras visiems linkėjo puikaus artėjančio turizmo sezono, skatino bendradarbiauti ir puoselėti turizmo bendruomenę, būti viso Plungės krašto ambasadoriais. Mero pavaduotoja A. Beierle Eigirdienė pristatė Plungės rajono savivaldybės planus dėl kurortinės teritorijos statuso siekimo Platelių miesteliui ir pabrėžė, kad tik dirbant kartu bus pasiektas bendras tikslas. Apie 2021 m. lankytojų statistiką bei Plungės TIC veiklą kalbėjo centro direktorė S. Kasmauskienė. Atliktus darbus ir ateities planus trumpai pristatė Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos direktorius R. Lydis ir Žemaitijos kaimo turizmo asociacijos pirmininkė J. Krištupienė.

Po pasisakymų ir pokalbių susitikimo dalyviai buvo pakviesti į ekskursiją po kunigaikščio M. Oginskio dvaro parką bei rūmus, o visą susitikimą vainikavo rūmų ponios pravesta edukacija prie kvapniosios kafijos.

Susitikimo pabaigoje Plungės TIC direktorė padėkojo visiems susirinkusiesiems bei linkėjo, kad tokie susitikimai būtų dažnesni.