„Žemsuodos kaimelis“

6 ha sutvarkytoje ir prižiūrėtoje teritorijoje su pilna infrastruktūra, kurią supa Minijos upė, galėsite laisvai ir patogiai mėgautis gamtos apsuptimi, bei siūlomomis pramogomis. Mūsų komplekse nakvynei galėsite apsistoti patogiuose kambariuose, rąstiniuose nameliuose arba dviejų žvaigždučių kempinge. Vienu metu nakvynei galime priimti iki 90 svečių + kempingas. Čia rasite viską, ko reikia maloniam poilsiui.

Visi "Žemsodžio" gyventojai taip pat gali mėgautis mūsų teikiamomis paslaugomis, tokiomis kaip nemokamas pasiplaukiojimas baidarėmis, irklentėmis ar vandens dviračiais mūsų tvenkinyje, tinklinis, krepšinis. Papildomai galima užsisakyti ilgesnį plaukimą Minija, šaudymą iš lanko, žaidimą su ZORB kamuoliais, kubilą, pirtį ir kitą, kas Jums neleis nuobodžiauti poilsiaujant!

 

Patogumai

Restoranas / kavinė
Wi-Fi
Šeimų numeriai
Konferencijų salė
TV
Vaikų žaidimų aikštelė
Vonia
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Supranta angliškai
Supranta rusiškai
Sporto inv. nuoma
Žvejyba

Sezoniškumas

Vasarą

Paslaugos

Kempingas

Dviejų žvaigždučių kempinge yra tvarkingi, šiuolaikiški WC, dušai su karštu vandeniu, elektros lizdai, geriamas vanduo ir didelė sutvarkyta teritorija. Atvykę su kemperiais gaus individualias aikšteles bei galimybę prisijungti elektrą bei ištuštinti bakus.

Futbolas ZORBAI

Norite kažko naujo ir neišbandyto? ZORB kamuoliai yra būtent tai ko ieškote!

Tai kamuoliai, kuriuos užsidėjus yra žaidžiamas futbolas. Puiki alternatyva reguliariam ir daug kartų išbandytam žaidimui. Su ZORB kamuoliais žaisti gali bet kas, tam nereikia jokio specialaus pasiruošimo. Tai saugus žaidimas, jo metų jūs esate apsaugoti nuo skaudaus kritimo ar nemalonaus kontakto su kitu žaidėju. Ypač tinka didesnėms kompanijoms, įmonėms, bernvakariams, mergvakariams ar kitoms žmonių grupėms.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!