XII Tarptautinis Mykolo Oginskio festivalis

XII Tarptautinis Mykolo Oginskio festivalis

Į Kunigaikščio Mykolo Oginskio žirgyno stadioną pakviesime žirginio sporto gerbėjus – vyks žirgų konkūras Tarptautinio Mykolo Oginskio festivalio taurei laimėti.

Lietuva gali didžiuotis turėdama net tris nacionalines arklių – trakėnų, žemaitukų ir Lietuvos sunkiųjų – veisles. Žemaitukus Oginskiai ne tik išsaugojo, bet ir išgarsino toli už Lietuvos ribų. 1900 m. Pasaulinėje parodoje Paryžiuje kumelė Žaiba ir eržilas Hiršas buvo apdovanoti aukso medaliais, o eržilas Kerstutis – didžiuoju sidabro medaliu. Sėkmė žemaitukų žirgelius lydėjo ir organizuojamose parodose Varniuose bei Sankt Peterburge.

Šiemet jau septintąjį kartą varžybose demonstruoti žirgų jėgą, grožį, sumanumą, įveikiant kliūtis, susirinks geriausi žirgų sporto atstovai iš visos Lietuvos. Konkūro tęstinumas – organizatorių jojimo sporto klubo „Rafaella“ prezidentės Genutės Šakienės ir aktyvios visuomenės veikėjos Juditos Stankutės nuoširdaus darbo rezultatas.

  • 2017-09-03  nuo 10:00
2017-09-03 10:00 2017-09-03 10:00 Europe/Vilnius XII Tarptautinis Mykolo Oginskio festivalis Į Kunigaikščio Mykolo Oginskio žirgyno stadioną pakviesime žirginio sporto gerbėjus – vyks žirgų konkūras Tarptautinio Mykolo Oginskio festivalio taurei laimėti. Lietuva gali didžiuotis turėdama net tris nacionalines arklių – trakėnų, žemaitukų ir Lietuvos sunkiųjų – veisles. Žemaitukus Oginskiai ne tik... --- //www.visitplunge.lt/renginys/xii-tarptautinis-mykolo-oginskio-festivalis-3/date-20170903/ Mykolo Oginskio dvaro žirgynas, Parko g. 5, Plungė 90117, Lietuva, Plungėje
  • Mykolo Oginskio dvaro žirgynas
  • Parko g. 5, Plungė 90117, Lietuva
  • Žemėlapis